صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی درب ویلایی در ایران سازه بی نظیر است.

درب حیاط باید کیفیت و استحکام، زیبایی و طول عمر بالا داشته باشد تا بتواند ایمنی را به خانه شما دعوت کند. در نظر داشته باشید که درب مدرن و شیک ویلایی یا آپارتمان که در ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال و با بهترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری ساخته می شود تا طول عمر بالایی را داشته باشد نظر داشته باشید که برای باغ یا ویلا می توانید طرح های درب لیزری یا چوبی و همچنین طرح های فانتزی به کار ببرید. درب ویلایی معمولا تاثیز بسزایی روی نمای خانه دارد بنابراین با انتخاب دری مناسب و شیک که لاکچری و به روز است، ارزش خانه خود را دو چندان کنید. درب حیاط معمولا اولین عنصری است که به چشم می آید و سبب افزایش نظر ببینده می شود پس بهتر است درب ویلایی خانه خود را بهترین انتخاب کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب حیاط معمولا یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان با کمک آن خانه را شیک و زیبا جلوه داد زیرا دروازه ورودی به خانه است. معمولا یکی از تاثیر گذارترین عناصر روی نمای خانه، درب حیاط است زیرا اولین عنصری است که به چشم می آید و می تواند نظر ببینده را جلب کند. کیفیت و رنگ و همچنین طرح درب حیاط یا درب ویلایی جنوبی یا شمالی و همچنین درب چوبی که ساخته می شود تاثیر بسزایی در ماندگاری آن دارد.

قیمت درب فلزی حیاط

در صورتی که به دنبال درب ویلایی شیک و مدرن و همچنین با کیفیت هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که درب ویلایی مدرن را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که قیمت درب ویلایی ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط مدرن

درب حیاط شیک و مدرن امروزه از عناصر ضرروی هر خانه به حساب می اید زیرا سبب می شود تا نمای خانه بسیار چشمگیر شود و تبدیل به یک سمبل در کوچه شود. بنابراین برای اینکه درب خانه خود را شیک انتخاب کنید و کیفیت بالا و قیمت مناسبی نیز داشته باشد، درب حیاط ایران سازه را انتخاب کنید و با شماره تماس 09127716460 در تماس باشید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس