صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی فرفورژه ساده و شیک در کارخانه ایران سازه

درب ورودی پارکینگ و درب حیاط اولین چیزی است که در هنگام ورود به خانه به چشم می خورد. زیبایی آن سبب می شود تا خانه شما مدرن و خاص جلوه کند و نمای خارجی خانه را بیش از پیش زیباتر نشان می دهد. در انتخاب درب ورودی حیاط باید دقت زیادی داشته باشید. فاکتورهای مهمی مانند سبک و سلیقه شما، اندازه درب حیاط، شمالی یا جنوبی درب حیاط و ... در انتخاب درب فرفورژه آهنی تاثیر گذار است.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

شخصیت ملک شما با درب خانه هم خوانی دارد. برای مثال اگه سبک ساده و یا مینمال را برای ساختمان انتخاب کرده اید، برای خرید درب فلزی حیاط نیز می توانید از این سبک پیروی کنید. امروزه انواع مختلفی از درب های ویلایی در بازار وجود دارد که زیبایی منحصر به فردی داشته و خاص می باشد. • درب فرفورژه فلزی، چارچوب های بسیار قوی نیاز دارد تا بتواند نگه دار درب حیاط باشد. • درب فلزی طرح چوب نیز از مدل های جدید درب حیاط هستند که یادآور طبیعت است. • درب فلزی آکاردئونی کشویی که به صورت پایین و بالا رول می شود، نوع دیگر درب حیاط فلزی است.

قیمت درب فلزی حیاط

درب حیاط ساختمان باید ایمن باشد، استحکام کافی داشته باشد، کیفیت بالا و مطلوبی داشته باشد. همچنین باید قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. اگر به دنبال بهترین درب حیاط مدرن هستید می توانید از شرکت ایران سازه خرید کنید. قیمت درب فلزی فرفورژه در ایران سازه بسیار مناسب است زیرا براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و قیمت مناسبی دارد

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط مدرن

درب حیاط مدرن امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. چهارچوب درب ویلایی نیز استحکام درب را تضمین می کند. قیمت درب فلزی یا درب طرح چوب نیز براساس طرح و ابعاد تعیین می شود. اگر می خواهید خرید خوبی داشته باشید کافیست شرکت ایران سازه را برای خرید خود انتخاب کنید. جهت تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس