صنایع فلزی ایران سازه

خانه ای مدرن با درب حیاط شیک

درب حیاط فلزی یا فرفورژه از اجزای اصلی معماری یا دکوراسیون خارجی ساختمان است. درب حیاط در زیبایی نمای ساختمان تاثیر زیادی دارد و همچنین سبب می شود تا امنیت ساختمان نیز برقرار گردد. درب پارکینگ یا درب نفر رو برای ساختمان هایی که دو قسمت مجزا برای ورود افراد دارند نیز می تواند به گونه ای انتخاب شود که نمای ساختمان را شیک جلوه دهد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

طرح ها و رنگ های مختلف درب ویلایی به گونه ای است که هر فردی با هر سلیقه ای و هر نمای ساختمانی می تواند از زیبایی های درب ویلایی شیک و مدرن در ایران سازه بهره مند شود. درب حیاط ساختمان یا درب فلزی ساختمان نه تنها باید از نظر جنبه زیبایی شناسی مورد توجه قرار گیرد. بلکه باید درب ساختمان امنیت لازم را داشته باشد تا مانع از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان گردد. کیفیت درب ویلایی نیز باید به گونه ای باشد که از بهترین نوع آهن آلات استفاده شده باشد و نوع جوشکاری و برشکاری آن نیز به گونه ای باشد که بسیار مستحکم و با ظرافت طراحی شود.

قیمت درب ویلایی مدرن در شرکت با سابقه ایران سازه

درب حیاط ساده مدرن یا سلطنتی یا فرفورژه یا درب با برش لیزری و ..... همگی براساس کیفیت متریال با کار رفته، نوع طراحی انجام شده، ابعاد و ... قیمت های متفاوتی دارند. اما قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از قیمت های گزاف خبری نیست.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

درب حیاط یا درب پارکینگ فضایی ایجاد می کند که در نگاه اول چشم بیینده را به خود محصور می کند. با توجه به اینکه ورودی ساختمان نقش مهمی در تاثیر مثبت در ببینده دارد پس باید در انتخاب درب حیاط ساده و شیک توجه زیادی داشت. برای تماس با کارشناس فروش جهت ارائه مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس