صنایع فلزی ایران سازه

درب حیاط شیک شما در دستان ما گروگان است.

درب ورودی حیاط شیک و زیبا برای ساختمان نقش مهمی دارد. زیرا باعث افزایش زیبایی نمای و ارزش ساختمان می شود. از این رو انواع درب حیاط ساده یا مدرن و همچنین درب حیاط آهنی و فلزی یا فرفورژه را با دقت انتخاب کنید.

درب حیاط ساختمان

 

انتخاب یک درب حیاط شیک یا درب ویلایی مدرن در ایران سازه کار سختی نیست. زیرا ما با ارائه کاتالوگ به شما فرصت انتخاب را از بین نمونه های موفق بسیاری ارائه می دهیم.

درب حیاط آهنی دربی زیبا در تمام ادوار

انواع درب حیاط شگفت انگیز و زیبا: درب ویلایی یا درب آهنی ساده برای حیاط و آپارتمان براساس فاکتورهای مختلفی تقسیم بندی می شود. برای مثال درب حیاط با درب ورودی پارکینگ یا درب ورودی ویلا تفاوت دارد. همچنین انواع درب حیاط سه لنگه یا درب حیاط دولنگه و درب حیاط تک لنگه نیز برای ورودی های مختلف به کار می رود.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

قیمت درب حیاط آهنی ساده یا فرفورژه شیک و فلزی

در ایران سازه قیمت انواع درب ویلایی ساده آهنی یا طرح دارد براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. بنابراین قیمت ها مصوب بوده و دیگر خبری از هزینه و قیمت های متنوع و سربه فلک کشیده در شرکت های دیگر نیست. درب ورودی حیاط فولادی و آهنی در ایران سازه درب ورودی حیاط آهنی متداول تر است و به راحتی قابل سفارش کردن و طرح دادن به آن است. درب حیاط فولادی استقامتی بسیار بی نظیر به همراه دارد. تولید کننده درب حیاط ساختمان ایران سازه ساخت و نصب درب ویلایی را با قیمت و کیفیت مناسب انجام می دهد. برای مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس