صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی با شما از زیبایی سخن می گوید.

درب ویلایی مدرن با طراحی استثنایی که چشم هر بیینده ای را به خود مشغول می کند. برای اینکه بتوانید ساختمان خود را و نمای بیرونی آن را شیک و زیبا جلوه دهید کافی است درب حیاط ساختمان خود را به گونه ای انتخاب کنید که در آن کوچه و خیابان به عنوان یک نماد باشد. انواع طرح های مدرن درب ویلایی در شرکت ایران سازه با نظر مشتری ارائه می شود. تصاویر درب های ویلایی از ایده های مختلفی ایجاد شده است که در نهایت محصولی زیبا با طراحی شیک و استحکام قابل قبول تولید می شود.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

به خاطر داشته باشید که درب ویلایی تاثیر چشم گیری در زیبایی نمای خارجی ساختمان دارد برای اینکه بتوانید چشم ببیندگان را به درب ساختمان خود محصور کنید و همه از این همه زیبایی چشمانشان متعجب شود پس به تصاویر انواع مختلف درب ویلایی و درب آپارتمانی و همچنین درب حیاط شمالی و یا جنوبی برای نفر رو و ماشین رو و .... توجه کنید.

کیفیت و قیمت درب ویلایی مدرن

درب ویلایی مدرن و سلطنتی و همچنین درب حیاط کلاسیک ساده و مینیمال و طرح های فانتزی و برش لیزری همگی با کیفیت بسیار عالی در شرکت ایران سازه تولید می شود. در این شرکت قیمت درب ویلایی و همچنین مراحل ساخت و .... با قیمت به صرفه است. زیرا ایران سازه قیمت خود را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند و از این رو به بودجه مشتری فکر می کند.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

درب حیاط و درب آپارتمان شیک و زیبایی که امنیت را به ساختمان هدیه می دهد می تواند بهترین گزینه برای ساختمان هایی باشد که از نظر ایمنی کمی ضعیف است. با توجه به اینکه امروزه طرح های زیادی از درب ویلایی مدرن و شیک در ایران سازه تولید شده است شما می توانید این طرح ها یا طرح دلخواه خود را سفارش دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس