صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی مدرن با طراحی عالی

در نظر داشته باشید که درب ویلایی در طرح های متفاوت در شرکت ایران سازه تولید می شود. درب ویلایی فرفورژه و یا درب ویلایی استیل؛ درب ویلایی طرح چوب؛ درب ویلایی تک لنگه یا دو لنگه براساس طرحی که مد نظر دارید باید انتخاب کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط مدرن و شیک باید بتواند هم نمای خانه را زیبا جلوه دهد و هم اینکه قیمت مناسبی داشته باشد. در نظر داشته باشید که درب ویلایی مدرن و با قیمت مناسب همان چیزی است که برای ساختمان های خود در نظر دارید. درب ویلایی مدرن با رنگ های شیک در ایران سازه همان چیزی است کهکشان به دنبال آن هستید. در نظر داشته باشید که وجود درب ویلایی حیاط شیک و زیبا با طرح های درب ویلایی فرفورژه و یا درب ویلایی استیل و همچنین درب حیاط طرح چوب نمای خانه شما را زیبا می کند. درب حیاط مدرن با طراحی شیک و زیبا همان چیزی است که شما برای ویلا یا خانه باغ خود به دنبال آن هستید. در نظر داشته باشید که درب حیاط با طرح شیک و زیبا و همچنین کیفیت عالی در ایران سازه تولید می شود. انواع درب حیاط یا درب ویلایی مانند درب ویلایی فرفورژه یا درب حیاط با طرح لیزری و همچنین درب ویلایی طرح چوب و سایر طرح های خاص و جدید در ایران سازه با بهترین قیمت ساخته می شود.

قیمت درب ویلایی در ایران سازه

درب ویلایی مدرن شیک و جدید در شرکت ایران سازه قیمت مناسبی داشته و این قیمت براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود. قیمت نهایی درب ویلایی مدرن براساس طرح و متریال ساخته شده در نظر می گیرد. درب ویلایی نه تنها باید کیفیت خوبی داشته باشد بلکه زیبایی و قیمت آن نیز موثر است. درب حیاط یا درب ویلایی شیک یکی از عناصر مهم در دکوراسیون خانه است. اگر به دنبال ساختمانی هستید که زیبایی درب ویلایی آن زبانزد باشد و در عین حال بتواند خانه شما را شیک کند و قیمت مناسبی داشته باشد از ایران سازه خرید کنید. زیبایی و کیفیت و همچنین ماندگاری رنگ و جوشکاری با بهترین دستگاه های جوش که ظرافت بالایی دارد همگی در انتخاب یک درب حیاط موثر است. قیمت درب ویلایی نیز فاکتور مهمی است که برای خرید درب حیاط باید به ان توجه کرد. ایران سازه قیمت درب حیاط را با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می کند.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

بهره مندی از بهترین متریال و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز مانند بهترین دستگاه های جوش در ایران سازه سبب می شود تا درب حیاط ساخته شده دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. در نظر داشته باشید که خرید درب مدرن با کیفیت مطلوب در ایران سازه سبب می شود تا شما خریدی هوشمندانه داشته باشید. از آن جایی که درب ویلایی روی نمای خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. از این رو می توانید بهترین درب حیاط لاکچری و مدرن را برای خانه خود انتخاب کنید. تا نمای زیبایی به ساختمان ببخشید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس