صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی مدرن با طراحی عالی

درب ویلایی حیاط شیک و جدید با قیمت مناسب در ایران سازه – خرید درب حیاط زیبا، نمای خانه شما را دو چندان شیک تر از قبل جلوه می دهد. علاوه بر اینکه امنیت و طراحی درب حیاط یا درب ویلایی فاکتور مهم و تاثیر گذار است، زیبایی و نمای کلی درب نیز سبب می شود تا خریدار برای خرید آن راضی شود. درب ویلایی فلزی را در طرح ها و مدل های متنوع و گوناگونی می توان در ایران سازه تولید کرد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

انواع درب ویلایی: درب ویلایی فرفورژه – درب ویلایی فلزی ساده – درب ویلایی طرح چوب – درب ویلایی تلفیفی – درب ویلایی لیزری یا cnc از نکات مهم در خرید درب ویلایی قیمت آن است. قیمت درب ویلایی اگر با مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشد و رنگ آمیزی و جوشکاری دقیق و ریزی نیز برای آن در نظر گرفته باشد از بهترین های بازار می شود.

قیمت درب ویلایی در ایران سازه

درب ویلایی مدرن شیک و جدید در شرکت ایران سازه قیمت مناسبی داشته و این قیمت براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود. قیمت نهایی درب ویلایی مدرن براساس طرح و متریال ساخته شده در نظر می گیرد. درب ویلایی نه تنها باید کیفیت خوبی داشته باشد بلکه زیبایی و قیمت آن نیز موثر است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

درب ویلایی کلاسیک درب ویلایی کلاسیک از طرح های کلاسیک و المان های خاص و شیکی برای ساخت درب استفاده می کند. متناسب با شرایط اقلیم آب و هوایی طرح های کلاسیک متنوعی ساخته می شود. درب ویلایی مدرن درب ویلایی مدرن نوع دیگر درب حیاط شیک و جدید است که طرح های به روز و مدرنی داشته است و رنگ آمیزی نوع برشکای و جوشکاری به سطح های مدرن نزدیک می شود. درب ویلایی لاکچری درب ویلایی لاکچری نوعی درب حیاط لوکس و بسیار خاص می باشد. طرح های سلطنتی یا طرح های خاص لوکس همگی زیبایی خاصی به درب خانه می دهند. درب حیاط مدرن و شیک با قیمت مناسب و ارزان در ایران سازه تنها یک شعار نیست. این شرکت با برخورداری از تکنیسن های ماهر و همچنین متریال عالی و مرغوب بهترین درب حیاط را برای شما می سازد.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس