صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و مدرن

در میان تمامی سازه های دکوارسیون خارجی آنچه اهمیت ویژه ای دارد این است که درب حیاط ویلایی را مناسب و شیک خریداری کنید. درب حیاط مدرن تاثیر شگرفی در زیبا نشان دادن نمای خانه دارد و ارزش ساختمان را افزایش می دهد. درب حیاط مدرن با طراحی شیک و استحکام قابل قبول همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

در نظر داشته باشید در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت درب ویلایی مدرن استفاده می شود و از این رو دیگر نگران کیفیت پایین درب ویلایی در سایر شرکت ها نباشد. درب ویلایی را می توان از متریال مختلف انتخاب کرد. متریال با کیفیت و عالی در شرکت ایران سازه سبب می شود تا ماندگاری درب ویلایی افزایش پیدا کند.

قیمت درب حیاط شیک و مدرن

درب حیاط شیک و مدرن در شرکت ایران سازه با قیمت مناسب انتخاب می شود. درب ویلایی فرفورژه یا درب ویلایی فلزی ساده و... انواع درب حیاط هستند که طرح متفاوتی دارند و قیمت هر یک متفاوت است. در شرکت ایران سازه قیمت درب ویلایی براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از این رو دیگر نگران هزینه های سر به فلک کشیده سایر شرکت ها نباشید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن

انواع درب ویلایی مانند درب ویلای فرفورژه- درب حیاط ویلای چوبی- درب ویلایی تلفیقی – درب ویلایی لیزری – درب ویلایی فلزی ساده و .. از انواع درب حیاط مدرن هستند که در شرکت ایران سازه تولید می شود. عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ویلایی مدرن، متراژ، مدل و کیفیت آن است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس