صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی زیبایی خانه شما را تضمین می کند.

درب ویلا در کنار نمای ویلا و فضای داخلی آن اولین چیزی است که می تواند زیبایی معماری خانه را شیک و زیبا جلوه دهد. آنچه که بسیار مهم است این است که درب حیاط باید در کنار زیبایی و طرح شیک و مدرن کیفیت بالایی داشته باشد و در واقع جنس و امنیت بالایی داشته باشد. درب ویلایی فلزی یا فرفورژه و آهنی در طرح ها و مدل های متفاوتی موجود است و شما می توانید هر طرح و مدلی که مدنظر دارید را سفارش دهید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب های ویلایی باید از بهترین متریال ساخته شوند تا بتوانند استحکام و صلابت را به افراد نشان دهند و در عین حال از طرح ها و نقوش زیبایی نیز برخوردار باشند تا تاثیر مثبت روی دکوراسیون خانه داشته باشند.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

درب ویلایی با طراحی شیک و مدرنی که دارد باید هم امنیت را برقرار کند و هم اینکه روی نمای خارجی خانه تاثیر مثبت بگذارد. البته که فاکتور قیمت نیز بسیار حائز اهمیت است و شما می توانید با خیال راحت از شرکت ایران سازه خرید کنید زیرا قیمت های مناسب درب ویلایی شما را شگفت زده می کند. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن

درب حیاط با قیمت مناسب و طراحی شیک و همچنین کیفیت عالی که در ایران سازه ساخته می شود همان چیزی است که به دنبال آن هستید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس