صنایع فلزی ایران سازه

درب ورودی حیاط سلیقه شما را به رخ می کشد.

اگر به دنبال راهی هستید که هم زیبایی نمای خارجی خانه را افزایش دهید و هم اینکه امنیت ساختمان را تضمین کنید، بهتر است درب ویلایی یا درب حیاط خود را از بهترین ها انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که درب ویلایی شیک و مدرن خانه شما را زیباتر نشان داده و نمای خاصی به خانه می بخشد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

تنوع درب حیاط فرفورژه ، درب ویلایی شیک طرح چوب، درب ویلایی برش لیزری، درب ویلایی فانتزی و درب باغ خاص همگی در ایران سازه با بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته می شود. اگر به دنبال درب ویلایی جدید و مدرنی هستید که هم بتواند امنیت را به ساختمان شما هدیه بدهد و هم کیفیت خوب و قیمت مناسبی داشته باشید ایران سازه بهترین انتخاب است. در این شرکت از بهترین دستگاه های جوشکاری co2 و رنگ آمیزی براق الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی استفاده می شود.

قیمت درب حیاط ساختمان

درب ویلایی در ایران سازه از بهترین کیفیت برخوردار است. در نظر داشته باشید که کیفیت درب حیاط شیک و جدید در ایران سازه که از بهترین متریال ساخته شده است به شما کمک می کند تا بهترین را برای خود انتخاب کنید. اما قیمت درب حیاط فاکتور مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. درب ویلایی شیک و جدید در ایران سازه قیمت مناسبی داشته و قیمت ها براساس نرخ مصوب تعیین می شود.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی شیک

در ایران سازه قیمت درب ویلایی بسیار مناسب است و کیفیت ساخت و رنگ آمیزی و همچنین برشکاری و تراشکاری آن بسیار با کیفیت می باشد. یکی از فاکتورهای مهم در خرید درب ویلایی توجه به قمیت آن است که در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس