صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و جدید با قیمت مناسب

درب ویلایی مدرن یکی از راه هایی است که می توانید خانه خود را شیک جلوه دهید. به خاطر داشته باشید که درب حیاط مدرن و شیک می تواند نمای ساختمان را تحت تاثیر قرار دهد. درب حیاط در ایران سازه با کیفیت بالایی تولید می شود. ساخت درب ویلایی یا درب حیاط با بهترین متریال و مواد و همچنین جوشکاری و برشکاری با ابزارهای با کیفیت سبب می شود تا در نهایت محصول ساخته شده بهترین در نوع خود باشد. درب حیاط مدرن یا درب ویلایی شیک رنگ های متنوعی دارد و شما می توانید با توجه به رنگ ساختمان خود رنگ درب حیاط را انتخاب کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب ویلایی انواع مختلفی دارد. درب حیاط فرفورژه – درب ویلایی مدرن استیل، درب حیاط فلزی با طرح شیک و کلاسیک – درب حیاط مدرن سلطنتی – درب حیاط ساده طرح چوب – درب حیاط مدرن فانتزی و ... انواع درب ویلایی هستند.

قیمت درب ویلایی مدرن

درب ویلایی مدرن و شیک می تواند نمای خانه شما را زیبا جلوه دهد. به خاطر داشته باشید که برای خرید درب ویلایی باید از یک شرکت معتبر درب حیاط را بخرید. در ایران سازه قیمت درب حیاط مدرن براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و شما می توانید این درب ویلایی را برای خود انتخاب کنید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن و شیک

درب حیاط شیک و جدید می تواند نمای ساختمان شما را شیک و زیبا جلوه دهد. کیفیت ساخت درب حیاط در ایران سازه به گونه ای است که می توانید با خیال راحت از این درب تا سالیان متمادی استفاده کنید. جوشکاری و برشکاری و همچنین رنگ آمیزی درب ویلایی در ایران سازه با بهترین کیفیت ساخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس