صنایع فلزی ایران سازه

درب حیاط ساده دروازه ای به سمت زیبایی ها به شمار می رود.

زیرا از مهمترین مولفه های تاثیر گذار در چشم هر فردی، درب حیاط یا درب باغ ویلا است. پس توجه به این عنصر مهم برای افزایش ارزش ساختمان مهم است.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

توجه داشته باشید که خانه شما می تواند به مانند نقطه ای برای آدرس دهی تبدیل شود! یعنی ان درب ویلایی شیک و زیبا که در انتهای کوچه است! پس دقت داشته باشید انتخاب درب حیاط ساده و جدید شیک ریلی یا سه لنگه و همچنین تک لنگه یا دو لنگه باید شکیل و با شکوه باشد.

قیمت درب ویلایی شیک در ایران سازه

داشتن درب ویلا یا آپارتمان شیک و همچنین با کیفیت مستلزم هزینه است! البته منظور از صرف هزینه به معنی پرداخت هزینه های گزاف نیست. از آن جایی که قیمت و هزینه درب ویلایی ساختمان در صنایع ایران سازه مطابق با نهادهای اتحادیه تعیین می شود. از این رو نگران هزینه های بی مورد که در اکثر شرکت ها مشاهده می شود. نباشید. رنگ و طرح درب حیاط ساختمان سبب شده است تا در کوچه انواع متفاوتی از مدل های درب حیاط را مشاهده کنیم. اما همیشه یک درب است که هم از لحاظ دیداری و هم از نظر مدل نسبت به سایر درب ها زیباتر و شکیل تر جلوه می کند.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی شیک

درب حیاط مدرن و درب ویلایی یا درب پارکینگ در ابعاد و اندازه و همچنین طرح های متنوع تولید می شود. مواد اولیه و همچنین ابعاد و نوع کاربری از مهمترین فاکتورها در قیمت درب آهنی خانه است. 1. رنگ های الکترواستاتیک 2. جوشکاری با استفاده از وسایل به روز و بهینه 3. ارسال سفارش به سراسر کشور 4. بازدید رایگان و مشاوره رایگان 5. دارای چندین نمونه کار موفق 6. ارائه کاتالوگ تصاویر برای انتخاب طرح درب ساختمان ویلایی بازدید و مشاوره رایگان نیز از دیگر مواردی بوده که در ایران سازه وجود دارد. برای تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس