صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و جدید یعنی زیبایی نمای خارجی خانه شما

درب آهنی شیک و جدید فرفورژه یکی از سبک های پراستفاده برای ساخت درب حیاط است. درب آپارتمان و یا درب حیاط شیک و خاص برای پارکینگ و درب حیاط برای منازل ویلایی از جمله اولین بخش هایی است که ببینده آن را می بیند. انتخاب درب ویلایی شیک و زیبا امری مهم است تا روی نظر ببینده تاثیر مثبتی داشته باشد. در نظر داشته باشید که درب فلزی فرفورژه یا درب حیاط شیک استیل یا طرح چوب و .... روی نمای خارجی خانه تاثیر بسزایی دارد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

با توجه به تنوع درب حیاط از جمله درب حیاط آهنی، استیل، درب حیاط فرفورژه یا درب حیاط سلطنتی، درب حیاط مدرن کلاسیک و ساده و . در ایران سازه شما می توانید یکی از انواع درب آهنی و فلزی شیک را برای خود انتخاب کنید.

قیمت درب ویلایی شیک در ایران سازه

درب حیاط خانه و درب ویلایی در طرح ها و جنس های مختلفی در ایران سازه تولید می شود. برای اینکه بتوانید درب ویلایی یا درب حیاط خانه آپارتمان خود را از بین انواع متنوع درب ویلایی انتخاب کنید که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی داشته باشد کافیست از شرکت ایران سازه اقدام به خرید کنید. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می کند و از این رو شما دیگر نگران هزینه های سر به فلک کشیده سایر شرکت ها نخواهید بود.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی شیک

درب حیاط مدرن و درب ویلایی یا درب پارکینگ در ابعاد و اندازه و همچنین طرح های متنوع تولید می شود. مواد اولیه و همچنین ابعاد و نوع کاربری از مهمترین فاکتورها در قیمت درب آهنی خانه است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس