صنایع فلزی ایران سازه

طراحی خاص درب ویلایی در ایران سازه

اگر به دنبال درب ویلایی یا درب حیاط شیک و جدید هستید که بتوانید به کمک آن نما و دکوراسیون خارجی خانه خود را زیباتر کنید و برای بازسازی خانه خود نیاز به درب ویلایی مدرن و لاکچری دارید پیشنهاد می شود درب حیاط جدید و مدرن ایران سازه را مشاهده کنید و براساس طرح ها یکی را انتخاب کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب ویلایی جدید با طراحی خاص و مدل های لاکچری در جنس های مختلفی ساخته می شود. انواع درب ویلایی شامل درب حیاط فرفورژه – درب استیل، درب حیاط طرح چوب- درب حیاط برش لیزری – درب حیاط فانتزی، درب حیاط کلاسیک – درب حیاط سلطنتی و ... انواع مدل های جدید هستند.

قیمت درب ویلایی در ایران سازه

قیمت درب ویلایی در ایران سازه بسته به نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی دارد. اگر به دنبال درب ویلایی مدرن هستید که بتوانید با کمک آن خانه خود را شیک جلوه دهید و در عین حال قیمت مناسبی بپردازید پیشنهاد ما به شما درب ویلایی مدرن است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط

همان طور که بیان شد انواع متفاوتی از درب حیاط در ایران سازه تولید می شود. شما براساس نیاز می توانید یکی از انواع درب حیاط مدرن و خاص خود را پیدا کنید. تنوع درب حیاط در شکل ها و رنگ ها و جنس های مختلف در ایران سازه شما را شگفت زده می کند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس