صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و جدید با قیمت مناسب

درب ویلایی مدرن و شیک می تواند خانه شما را بسیار شیک و زیبا جلوه دهد اگر به دنبال روشی هستید که درب حیاط ساده و شیکی برای خود انتخاب کنید پس به جای خوبی آمده اید. ایران سازه با انواع طرح های جدید و شیک توانسته است جایگاه ویژه ای را برای خود انتخاب کند.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

درب ویلایی در طرح و مدل های مختلفی تولید می شود از جمله این طرح ها می توان به درب ویلایی فرفورژه یا درب ویلایی جدید استیل یا درب ویلایی جدید طرح چوب و برش لیزری و ... اشاره کرد. درب ویلایی در ایران سازه با کیفیت بالایی تولید می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید و تا سالیان سال از کیفیت بالای درب راضی باشید.

قیمت درب ویلایی شیک در ایران سازه

درب ویلایی شیک در ایران سازه براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و از این رو دیگر نگران هزینه های سر به فلک کشیده از سایر شرکت ها نباشید. قیمت درب ویلایی در ایران سازه همان چیزی است که به دنبال ان هستید.

درب حیاط جدید و مدرن با قیمت مناسب

 

تنوع قیمت درب حیاط جدید و شیک

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

درب ویلایی جدید و مدرن با قیمت مناسب و طراحی شیک و همچنین درب حیاط جدید زیبا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. در ایران سازه کیفیت و امنیت درب ویلایی نیز حرف اول را می زند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی درب حیاط زیبا با قیمت مناسب

 

درب پارکینگ، درب ویلایی، درب خانه باغ و درب وآپارتمان با قیمت مناسب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس