صنایع فلزی ایران سازه

درب حیاط شیک و جدید با قیمت مناسب و طراحی مدرن

خانه شما و در واقع نمای منزل نیاز به یک درب ویلایی شیک و جدید دارد تا ارزش ساختمان شما را بالا ببرد. اولین چیزی که در هنگام ورود به یک منزل و یا حیاط مورد توجه قرار می گیرد، درب آهنی حیاط است. حال این درب حیاط چه ساده باشد و چه مدرن و شیک باید کیفیت خوبی نیز داشته باشد.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

درب ساختمان یا درب ویلایی شما نشانگر حسن سلیقه شما برای نمای خانه است. درب هایی که طرح های پیچیده و یا سلطنتی روی آن ها حک شده است یا درب آهنی ساده هر کدام قیمت متفاوتی دارد. شما بر حسب سلیقه یکی از درب های دولنگه یا سله لنگه یا تک لنگه را می توانید برای درب حیاط یا درب پارکنیگ انتخاب کنید و قیمت را در سایت آرد حفاظ مشاهده کنید.

چرا درب ویلایی در ایران سازه

درب حیاط ساختمان شما راهکاری برای افزایش زیبایی نما است. زیرا درب حیاط تنها دروازه ی ورودی خانه نیست. بلکه ساختمان شما نیاز به یک گذرگاهی زیبا دارد. کیفیت رنگ و جوشکاری در ایران سازه بسیار عالی می باشد. این شعار ما نیست، بلکه نظرات مشتریان را به طور خلاصه ذکر کردیم.

درب حیاط جدید و مدرن با قیمت مناسب

 

تنوع قیمت درب حیاط جدید و شیک

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن

درب مدرن حیاط یکی از مواردی است که باید برای خانه خود بهترین را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که رنگ، کیفیت و جنس و قیمت درب حیاط یا درب ویلایی جنوبی یا درب طرح چوب همگی برای خرید مهم هستند. برای مشاوره و یا بازدید رایگان و اطلاع از قیمت می توانید با شرکت ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی درب حیاط زیبا با قیمت مناسب

 

درب پارکینگ، درب ویلایی، درب خانه باغ و درب وآپارتمان با قیمت مناسب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس