صنایع فلزی ایران سازه

درب حیاط شیک و جدید با قیمت مناسب و طراحی مدرن

اگر به دنبال راهی هستید که نمای خارجی خانه یا ویلا یا خانه باغ خود را شکیل کنید و یکی از زیباترین نماها را داشته باشید بهتر است به درب حیاط توجه ویژه ای داشته باشید. درب ویلایی شیک و جدید با طرح های لاکچری و سطلنتی و همچنین طرح های مدرن و طرح های خاص ساده و کلاسیک همگی از انواع درب هایی هستند که در ایران سازه با بهترین متریال ساخته می شود.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت درب ویلایی در ایران سازه زبان زد است زیرا از بهترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری و رنگ کاری برای ساخت و رنگ آمیزی درب ویلایی استفاده می شود. درب ویلایی در انواع دولنگه، سه لنگه یا درب حیاط طرح چوب و درب حیاط برش لیزری و درب حیاط استیل و فرفروژه و ... می باشد.

قیمت درب ویلایی شیک و جدید

درب ویلایی شیک و جدید سبب زیبایی نمای خانه می شود. فاکتور مهم دیگر در انتخاب درب ویلایی قیمت مناسب آن می باشد. در نظر داشته باشید که قیمت درب ویلایی یا درب حیاط در ایران سازه براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین می شود و از این رو قیمت مناسبی دارد. شما با قیمت مناسب می توانید یکی از انواع درب های حیاط شیک را برای خود انتخاب کنید و از خرید خود لذت ببرید.

درب حیاط جدید و مدرن با قیمت مناسب

 

تنوع قیمت درب حیاط جدید و شیک

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

تنوع طرح، قیمت مناسب و کیفیت و دوام بالا در ساخت درب ویلایی در ایران سازه بی نظیر است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی درب حیاط زیبا با قیمت مناسب

 

درب پارکینگ، درب ویلایی، درب خانه باغ و درب وآپارتمان با قیمت مناسب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس