صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی درب ویلایی در ایران سازه بی نظیر است.

درب حیاط شیک و جدید می تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که به دنبال افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان خود هستند. درب حیاط تاثیر زیادی روی نمای دکوراسیون دارد از این رو بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

درب ویلایی مدرن می تواند انتخابی عالی برای افرادی باشد که به سبک های جدید علاقه دارند. درب فرفورژه و سطلنتی نیز از انواع درب حیاط هستند که سبک های شیک و جذابی هستند. انواع درب حیاط شامل درب حیاط فرفورژه – ساده- کلاسیک – استیل – درب حیاط طرح چوب – درب حیاط برش لیزری – درب حیاط فانتزی و.... است درب حیاط باید کیفیت و استحکام، زیبایی و طول عمر بالا داشته باشد تا بتواند ایمنی را به خانه شما دعوت کند. در نظر داشته باشید که درب مدرن و شیک ویلایی یا آپارتمان که در ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال و با بهترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری ساخته می شود تا طول عمر بالایی را داشته باشد.

قیمت درب ویلایی در ایران سازه

همان طور که بیان شد ایران سازه هم کیفیت و هم زیبایی را برای ساخت درب ویلایی در نظر می گیرد. فاکتور مهم دیگر قیمت است. در شرکت ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع درب ویلایی مدرن و شیک دارد، شما می توانید با قیمت مناسب از این شرکت خرید کنید. زیرا قیمت ها براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین شده و از این رو بسیار مناسب است.

درب حیاط جدید و مدرن با قیمت مناسب

 

تنوع قیمت درب حیاط جدید و شیک

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی

تنوع طرح، قیمت مناسب و کیفیت و دوام بالا در ساخت درب ویلایی در ایران سازه بی نظیر است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی درب حیاط زیبا با قیمت مناسب

 

درب پارکینگ، درب ویلایی، درب خانه باغ و درب وآپارتمان با قیمت مناسب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس