صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک زیبایی نمای خانه را تکمیل می کند.

از مهمترین المان هایی که باید برای زیبایی نمای دکوراسیون خانه خود به کار ببرید، استفاده از درب ویلایی شیک زیبا و مدرن است. به خاطر داشته باشید که درب حیاط مدرن می تواند خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. از این رو در انتخاب آن دقت کنید.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

درب اولین عنصر نمای دکوراسیون خارجی است و افراد به آن دقت زیادی می کنند. زیبایی خانه در گرو زیبایی درب حیاط است پس در انتخاب آن دقت کنید و بهترین و با کیفیت ترین درب موجود ویلای را انتخاب کنید. انواع درب ویلایی مدرن مانند درب حیاط ساده – درب ویلایی فرفورژه – درب حیاط طرح چوب و درب حیاط برش لیزری و.... همگی از طرح های متنوع ساخته شده در ایران سازه با بهترین کیفیت و بهترین دستگاه های جوش مدرن است.

قیمت درب ویلایی شیک و جدید

در ایران سازه قیمت درب حیاط براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود شما می توانید با وجود این درب حیاط زیبایی نمای خانه خود را دو چندان کنید و از آن لذت ببرید. خریدی با قیمت مقرون به صرفه سبب خشنودی شما مشتریان گرامی خواهد شد. قیمت درب ویلای براساس مدل و ریزه کاری و همچنین ابعاد آن متغیر است.

قیمت درب ویلایی ساختمان طرح جدید و مدرن

 

قیمت درب سه لنگه حیاط طرح چوبی - فرفورژه و برش لیزری

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی یا درب باغ شیک

شیک ترین و با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت را برای درب ویلایی جستجو کنید تا به شرکت ایران سازه برسید. ایران سازه برای ساخت درب حیاط از تکنولوژی های روز بازار بهره می برد. استفاده از رنگ های الکترواستاتیک و جوشکاری با co2 و همچنین تراشکاری و برشکاری ظریف و دقیق همگی روی کیفیت درب ویلایی اثر می گذارد. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ  شیک با قیمت مناسب

 

درب ورودی ساختمان باغ با قیمت ارزان و طرح شیک و جدید

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس