صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی زیبایی ساختمان شما را تضمین می کند.

اگر به دنبال روشی برای افزایش ایمنی ساختمان خود هستید و در عین زیبایی نمای ساختمان نیز برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد می کنیم که درب ویلایی شیک طرح چوب یا استیل یا فرفورژه را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که وجود تنوع درب ویلایی و حیاط در ایران سازه شما شگفت زده می شود.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

انواع درب حیاط با قیمت مناسب در ایران سازه موجود است. خرید از این شرکت سبب می شود تا شما در هزینه خود صرفه جویی کنید. به خاطر داشته باشید که زیبایی ساختمان شما در دستان درب ویلایی است. اما باید از یک شرکت معتبر اقدام به خرید نمایید تا خرید شما مقرون به صرفه باشد. درب ویلایی فرفورژه و درب ویلایی استیل، درب ویلایی طرح چوب و انواع درب حیاط مدرن و لاکچری و همچنین درب پارکینگ یا درب ماشین رو و... همگی در مدل های متنوع در ایران سازه با قیمت مناسب تهیه می شود.

قیمت درب حیاط شیک

درب ویلایی یا درب پارکینگ براساس مدل و وزن قیمت گذاری می شود. انواع درب حیاط با طرح های زیبا در شرکت ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه محاسبه می شود. از این رو قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. در شرکت ایران سازه قیمت درب حیاط با قیمت نرخ اتحادیه تعیین می شود. از این رو قیمت مناسبی دارد.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط طرح چوبی

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط مدرن

درب حیاط شیک و جدید و همچنین انواع درب ویلایی شمالی یا جنوبی، درب پارکینگ و درب نفر رو و ماشین رو و..... همگی با طرح های مدرن و جدید در ایران سازه موجود است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ  شیک

 

درب ورودی ساختمان باغ با قیمت ارزان

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس