صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی مدرن

اگر به دنبال یکی از بهترین درب حیاط با قیمت مناسب هستید می توانید درب حیاط مدرن و شیک را برای خود انتخاب کنید. درب حیاط باید چندین ویژگی داشته باشد تا بتواند خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. یکی از فاکتورهای مهم در درب حیاط این است که کیفیت ساخت بالا باشد. همچنین برشکاری و تراشکاری ظریف نیز اهمیت ویژه دارد. کیفیت رنگ از دیگر فاکتورهایی است که باید برای درب ویلایی خانه به آن توجه کنید.

درب حیاط ساختمان جنوبی و شمالی

 

درب حیاط فرفورژه یا درب خانه شیک با قیمت مناسب می تواند خریدی هوشمندانه برای شما باشد. در نظر داشته باشید که اگر درب حیاط برای ساختمان جنوبی یا شمالی می خواهید، انتخاب شما کمی متفاوت خواهد بود.

قیمت درب حیاط استیل یا فرفورژه

درب حیاط فرفورژه برای ویلا یا برای آپارتمان قیمت مناسبی باید داشته باشد تا بتوانید با خریدی آن ، در هزینه ها صرفه جویی کنید. شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت درب حیاط استیل و یا درب فرفورژه سبب می شود تا شما یکی از بهترن درب ها را داشته باشید. قیمت درب ویلایی مدرن در این شرکت براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید نمایید.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط طرح چوبی

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط

درب حیاط با قیمت مناسب و جوشکاری و برشکاری با کیفیت بهترین خریدی است که می توانید از شرکت ایران سازه خریداری کنید. در ایران سازه از بهترین متریال و رنگ برای ساخت استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ  شیک

 

درب ورودی ساختمان باغ با قیمت ارزان

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس