صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی جدید و طراحی زیبا برای ویلا و آپارتمان

یکی از عناصر تاثیر گذار در ساختمان شما درب ویلایی یا درب آپارتمان است. درب ویلایی باید زیبا، شیک و جدید باشد تا روی نمای ساختمان تاثیر زیادی داشته باشد. درب ویلایی مدرن و خاصی که شما برای خانه تهیه می کنید سبب زیبا نشان دادن نمای خانه می شود و از این رو شما با یک قدم کوچک، به نمای خانه خود یک چهره جدید و زیبا داده اید.

درب حیاط ساختمان

 

درب ویلایی در طرح ها و مدل های مختلفی مانند درب ویلایی فرفورژه درب آهنی ساده، درب آهنی کلاسیک و یا درب آهنی سلطنتی؛ درب آهنی طرح چوب و درب آهنی فانتزی برای باغ ویلا و ..... از انواع درب ویلایی است.

درب ویلایی ساختمان را با قیمت مناسب از سایت ایران سازه می توانید تهیه کنید.

درب ویلایی براساس طرح و مدلی که دارد قیمت آن تعیین می شود. قیمت درب ویلایی مدرن و خاص براساس وزن و شکل آن تعیین قیمت می شود از این رو در هنگام خرید به اینک نکات توجه کنید. در سایت ایرن سازه قیمت درب ویلایی براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

نصب و اجرای درب ویلایی شیک

درب ویلایی مدرن و زیبا که شما برای خانه خود تهیه می کنید براساس شمالی یا جنوب بودن و یا براساس خانه ویلا یا باغ بودن خانه یا آپارتمانی بودن تعیین می شود. درب آهنی ساده با قیمت عالی و استحکام کافی و کیفیت بالا سبب می شود، تا در نهایت از خرید خود رضایت داشته باشید. در ایران سازه شما در نهایت از خرید خود خرسند خواهید بود.

نتیجه گیری از خرید سردرب فلزی

درب حیاط با قیمت مناسب و طراحی شیک و به روز توانسته است مشتریان بسیاری را به سمت خود هدایت کند. در نظر داشته باشید که ایمنی و استحکام درب حیاط با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه رعایت می شود. برای ارتباط با کارشناسان ما در ایران سازه می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس