صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی حیاط با قیمت مناسب

اگر به دنبال درب شیک هستید می توانید درب حیاط یا درب پارکینگ ساخته شده در ایران سازه را برای خود اختیار کنید. در این شرکت از بهترین متریال و مواد مرغوب برای ساخت درب ویلایی استفاده شده است.

درب حیاط ساختمان

 

درب حیاط شیک و زیبا می تواند نمای خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. انواع درب های حیاط در ایران سازه ساخته می شود که شما می توانید یکی از این طرح های مدرن را برای ساختمان خود در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که ایمنی و استحکام درب ویلایی در ایران سازه بسیار اهمیت دارد. بنابراین کارشناسان ما در این شرکت از بهترین متریال برای ساخت درب ویلایی استفاده می کند.

قیمت درب مدرن حیاط

درب حیاط با زیبایی خاصی که دارد و همچنین استحکام و کیفیت بالایی که در ایران سازه برای ساخت آن رعایت می شود می تواند تا سالیان متمادی همراه شما باشد. در شرکت ایران سازه به این دلیل که قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود از این رو شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن

سردرب حیاط شیک و مدرن با طراحی و رنگ های زیبا و مختلف در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید با وجود سردرب حیاط شیک، زیبایی را به نمای ساختمان خود هدیه دهید. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ یا سردرب حیاط استفاده می شود. برای مثال استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز برای جوش کاری و بهره مندی از رنگ های با کیفیت براق یا مات برای رنگ آمیزی سردرب فلزی یا شیروانی استفاده می شود. رنگ امیزی با رنگ های الکترواستاتیک سبب می شود تا رنگ های به کار رفته در ساخت سردرب تا مدت زیادی ماندگاری داشته باشد و دچار رنگ خوردی نشود.

نتیجه گیری از خرید سردرب فلزی

درب حیاط با قیمت مناسب و طراحی شیک و به روز توانسته است مشتریان بسیاری را به سمت خود هدایت کند. در نظر داشته باشید که ایمنی و استحکام درب حیاط با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه رعایت می شود. برای ارتباط با کارشناسان ما در ایران سازه می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس