صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی درب ویلایی را به رخ همگان بکشید.

از ان جایی که اولین نقطه کانونی که فرد هنگام مواجه شدن با ساختمان با ان رو به رو می شود، درب حیاط است. بنابراین انتخاب درب ویلایی شیک و به روز که زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته باشید بسیار اهمیت دارد. انواع درب حیاط مدرن در طرح های فانتزی یا طرح چوب و برش لیزری و همچنین طرح پر طرفدار فرفورژه وجود دارد. با توجه به سلیقه خود یکی از این دربهای شیک و به روز را برای خود انتخاب کنید .

درب حیاط ساختمان

 

درب حیاط تاثیر زیادی در نمای خانه دارد. امروزه شما می توانید هر طرحی را که دوست داشته باشید روی درب خانه پیاده سازی کنید. زیرا برش لیزری به شما این امکان را می دهد. همچنین درب ویلایی طرح چوب لاکچری ترین دربی است که می توانید ببینید.

قیمت درب حیاط طرح چوب- فرفورژه – استیل و....

در ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع درب حیاط مدرن دارد. می توانید بهترین قیمت و کیفیت را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که این درب ویلایی شیک نیازمند این است که قیمت مناسب و رنگ های با کیفیت و همچینن جوشکاری بسیار ظریفی داشته باشید. این ویژگی ها در درب حیاط ساخته شده در ایران سازه موجود است. این شرکت قیمت را برااساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده نباشید.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط

درب ویلایی نمای خانه شما را منحصر به فرد کرده و با ایمنی که دارد مانع از ورود راحت سارقین به منزل می شود. همچنین سبب می شود تا باغ یا ویلا و آپارتمان شما بیش از پیش زیبا جلوه کند. برای مشاوره و بازدید رایگان و همچنین اطلاع از قیمت انواع درب حیاط مدرن در تهران با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس