صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب ویلایی شیک خانه شما را زیبا می کند.

اگر به دنبال طرح های کلاسیک و یا ساده هستید نیز می توانید محصولات ایرانس ازه را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که بهترین راهکار برای خرید درب حیاط این است که با دقت عکس ها را مشاهده کرده و بعد از اینکه از کیفیت متریال و قیمت مناسب آن مطمئن شدید، اقدام به خرید نمایید. درب حیاط با زیبایی خاص و کیفیت عالی انتخاب مناسب برای مشتریانی است که همیشه به دنبال بهترین ها هستند. برای اینکه بهترین را انتخاب کنید باید به متریال و همچنین کیفیت جوشکاری و رنگ آمیزی و همچنین سایر عناصر دیگر توجه فرمائید. اگر نگاهی به محصولات ساخته شده توسط این شرکت بیاندازید متوجه می شوید که از بهترین ها و زیباترین های محصولات شرکت صنایع آهن سازی است. درب ویلایی با تنوع خاص و کیفیت مطلوبی که در شرکت ایران سازه ساخته می شود سبب شده است مشتریان بسیاری به این سمت سوق داده شوند. از نظر کیفیت و متریال به کار رفته در ساخت درب ویلایی در ایران سازه باید به شما این اطمینان را بدهیم که از جوشکاری و رنگ آمیزی مدرن و بهترین مواد استفاده می شود. به گونه ای که نقاط جوش کمی داشته و بسیار مستحکم است. همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک براق یا مات نیز سبب می شود تا سلیقه مشتری را در هر حال اولویت قرار دهیم.

درب ویلایی شیک و مدرن

درب حیاط یا درب پارکینگ را باید به دقت انتخاب کنید. دقت داشته باشید که نمای ساختمان شما با درب پارکینگ یا درب ویلایی زیبا می شود. از این رو باید در انتخاب درب فرفرژه یا درب فلزی یا درب حیاط طرح چوبی دقت کافی داشته باشید. درب آپارتمان یا درب پارکینگی اولین قسمت هر ساختمان است از این رو اهمیت آن در زیبایی معماری ساختمان غیر قابل انکار است. از این رو بهترین درب ویلایی شیک فرفورژه را برای خود انتخاب کنید.

درب ویلایی شیک و مدرن

ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه تولید و نصب انواع درب ویلایی دارد. در سراسر کشور، تهران، شمال، کرج و.... درب های ویلایی شیک و به روزی برای شما ساخته می شود. در نظر داشته باشید که ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و مقرون به صرفه است. موارد مانند طرح درب ویلایی و ابعاد روی قیمت نهایی تاثیر می گذارند. درب های ویلایی لیزری یا فرفورژه و همچنین درب ویلایی طرح چوبی و.... انواع درب هایی هستند که با بهترین متریال در ایران سازه ساخته می شود.

درب ویلایی شیک
قیمت درب حیاط ویلایی

قیمت درب حیاط ویلایی

درب حیاط ویلایی در طرح های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود. ابعاد، طرح و اندازه و همچنین میزان پرطرح بودن آن روی قیمت تاثیر دارد. اما نکته ای که باید توجه کنید این است که قیمت درب ویلایی در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و بسیار برای شما به صرفه است. اگر به دنبال درب ویلایی هستید که همگان را محصور کنید و نمای خانه خود را زیبا جلوه دهید ما به شما پیشنهاد می کنیم که درب مدرن و ویلایی ایران سازه را مشاهده کنید. برای تماس با کارشناس فروش جهت اطلاع از قیمت و همچنین مشاوره و بازدید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب حیاط مدرن
درب حیاط یا درب پارکینگ
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس