صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب ویلایی ساختمان خود را زیبا انتخاب کنید.

خانه شما و در واقع نمای منزل نیاز به یک درب ویلایی شیک و جدید دارد تا ارزش ساختمان شما را بالا ببرد. اولین چیزی که در هنگام ورود به یک منزل و یا حیاط مورد توجه قرار می گیرد، درب آهنی حیاط است. حال این درب حیاط چه ساده باشد و چه مدرن و شیک باید کیفیت خوبی نیز داشته باشد. از آنجایی که انتخاب درب حیاط مدرن و خوب سبب می شود آپارتمان با باغ یا خانه باغ شما زیبا و شیک جلوه کند از این رو باید در انتخاب درب حیاط آهنی یا فرفورژه یا فلزی زیبایی را نیز ملاک قرار دهید. درب ویلایی یا درب پارکینگ سلیقه شما را به رخ دیگران می کشد. درب حیاط ساده و یا درب حیاط کلاسیک و یا سلطنتی را در آراد حفاظ انتخاب کنید. درب ویلا یا درب حیاط آهنی یا فرفورژه را از ایران سازه بخواهید. زیرا هم کیفیت و هم زیبایی و هم امنیت را با هم به همراه دارد.

درب ویلا یا درب حیاط آهنی

 

اگر به دنبال درب حیاطی می گردید که زیبایی خاصی داشته باشید و در عین حال صلابت و کیفیت بالایی داشته باشد بهتر است محصولات ایران سازه را مشاهده نمائید. درب حیاط ویلایی در طرح ها و شکل های خاصی تولید می شود که مشتریات براساس سلیقه آن را انتخاب می کنند.

قیمت درب حیاط یا درب پارکینگ

درب ساختمان یا درب ویلایی شما نشانگر حسن سلیقه شما برای نمای خانه است. درب هایی که طرح های پیچیده و یا سلطنتی روی آن ها حک شده است یا درب آهنی ساده هر کدام قیمت متفاوتی دارد. شما بر حسب سلیقه یکی از درب های دولنگه یا سله لنگه یا تک لنگه را می توانید برای درب حیاط یا درب پارکنیگ انتخاب کنید و قیمت را در سایت ایران سازه مشاهده کنید. قیمت درب حیاط در ایران سازه بر مبنای اتحادیه تعیین شده و شما نباید نگران هزینه های گزاف باشید. قیمت درب ویلایی حیاط و ساختمان در ایران سازه به گونه ای است که شما با هر بودجه ای می توانید یکی از درب ویلایی یا درب پارکینگ شیک و مدرن را انتخاب کنید.

قیمت درب حیاط یا درب پارکینگ

 

قیمت درب حیاط

 

خرید درب حیاط ویلایی

درب حیاط ساختمان شما راهکاری برای افزایش زیبایی نما است. زیرا درب حیاط تنها دروازه ی ورودی خانه نیست. بلکه ساختمان شما نیاز به یک گذرگاهی زیبا دارد. کیفیت رنگ و جوشکاری در آراد حفاظ بسیار عالی می باشد. این شعار ما نیست، بلکه نظرات مشتریان را به طور خلاصه ذکر کردیم. معمولا یکی از تاثیر گذارترین عناصر روی نمای خانه، درب حیاط است زیرا اولین عنصری است که به چشم می آید و می تواند نظر ببینده را جلب کند. کیفیت و رنگ و همچنین طرح درب حیاط یا درب ویلایی جنوبی یا شمالی و همچنین درب چوبی که ساخته می شود تاثیر بسزایی در ماندگاری آن دارد. درب حیاط مدرن یا شیک سلطنتی یا مدرن و کلاسیک و همچنین لیزری درایران سازه تولید می شود که هر یک بسته به نظر مشتریان رنگ امیزی می شود. کیفیت متریال به کار رفته به شما این تضمین را می دهد که سالیان متمادی از این محصول بهره مند شوید. برای تماس با کارشناس فروش و همچنین مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب ویلایی

 

قیمت درب ویلایی حیاط و ساختمان

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس