صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آکاردئونی راهی برای افزایش امنیت ساختمان

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی در انواع دوگل، سه گل، چهارگل و یا تمام گل می باشد. شما عزیزان با سلیقه و بودجه خود یکی از انواع نرده آکاردئونی را برای خانه خود انتخاب کنید. یکی از بهترین مواردی که برای افزایش ضریب ایمنی خانه باید در نظر بگیرید، حفاظ کشویی آکاردئونی می باشد. این نرده برای درب آپارتمان و یا خانه های مسکونی انتخاب مناسبی است. ساز آکاردئون که الهام بخشی برای این نرده حفاظ زیبا و ایمن بوده است، ویژگی متمایز دیگری نیز دارد. این ویژگی این است که این نرده به صورت ریلی باز و بسته می شود و بسیار کم جا می باشد. انواع طرح ها و مدل های مختلف نرده کشویی متحرک ضد سرقت مانند نرده آکاردئونی با دو گل یا دو لوزی است. منظور از دو گل این است که دو ردیف گل در ساخت نرده آکاردئونی به کار رفته است. مدل دیگر حفاظ آکاردئونی، مدل نرده آهنی سه گل یا سه لوزی است که به صورت افقی این سه ردیف قرار گرفته اند و امنیت ساختمان را افزایش می دهند. از جمله طرح های دیگر نرده آکاردئونی، حفاظ آهنی چهارگل یا چهار لوزی است و نرده کشویی پنج گل یا تمام گل نیز نوع دیگر نرده آکاردئونی است. از مدل های جدید حفاظ کشویی، نرده شکلات پیچی یا نرده حصیری شکلات پیچ است. این طرح نرده کشویی به این صورت است که تسمه های عمودی درب آکاردئونی به صورت شکلات پیچی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. نرده حفاظ آکاردئونی مدل ایتالیایی نیز نوع دیگر نرده حفاظ آهنی کشویی است که زیبایی خاصی دارد و از مدل های برتر نرده حفاظ کشویی است.

نرده کشویی آکاردئونی

نرده آکاردئونی یعنی امنیت ساختمان شما با هزینه مقرون به صرفه که بسیار انتخاب ایده الی است. اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید امنیت ساختمان خود را تضمین کنید، از نرده حفاظ آکاردئونی بهره ببرید. حفاظ آهنی آکاردئونی یکی از راه هایی است که می توانید امنیت را برای خانه به ارمغان آورید. زیرا جنس درب آکاردئونی به گونه ای است که مانع از این امر می شود تا سارقین بتوانند به راحتی در منزل شما ورود کنند. حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت بی پایانی برای خانه شما فراهم می کند. در نظر داشته باشید که حصار کشویی شکلات پیچ یا نرده اکاردئونی ساده با دو گل یا سه گل و همچنین نرده آکاردئونی چهارگل یا پنج گل می تواند امنیت خانه شما را تضمین کند.

قیمت نرده آکاردئونی در ایران سازه

قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی در ایران سازه سبب می شود تا شما با هزینه بسیار مناسب، اقدام به خرید این نرده نمائید و امنیت را به خانه خود دعوت کنید. در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین مواردی که باید برای خانه در نظر بگیرید، حفاظ آکاردئون است. نرده آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود. هر یکی از این نرده آکاردئونی قیمت مخصوص به خود را دارد. اما اگر می خواهید بهترین قیمت را برای نرده حفاظ آهنی کشویی شکلات پیچی دریافت کنید. بهتر است از شرکت ایران سازه درخواست نرده کشویی نمایید. این شرکت با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده آهنی بهترین نرده کشویی شکلات پیچی را می سازد. از آن جایی که ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده کشویی آکاردئونی دارد و قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. شما می توانید قیمت مناسب درب آکاردئونی را این شرکت درخواست کنید.

حفاظ کشویی آکاردئونی
قیمت نرده آکاردئونی

نرده حفاظ آکاردئونی

همان طور که در بالا ذکر کردیم. یکی از مواردی که باید برای خرید نرده آکاردئونی در نظر بگیرید، مدل و طرح آن است. طرح های جدید آکاردئونی با لایه های مخفی که دارد هیچ راه عبوری را برای سارقین باز نمی گذارد. ایران سازه یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع نرده آهنی کشویی است. این حفاظ آهنی می تواند بهترین نرده کشویی را برای شما آماده کند، زیرا از بهترین متریال برای ساخت نرده کشویی آهنی آکاردئونی استفاده می کند و رنگ های با کیفیت را نیز برای رنگ آمیزی انتخاب می کند. برای مشاوره و بازدید رایگان از منازل می توانید با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. ساخت و نصب نرده آکاردئونی در شرکت صنایع فلزی ایران سازه امنیت را به خانه های شما دعوت می کند.

قیمت نرده حفاظ شکلات پیچ آکاردئونی
نرده حفاظ آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس