صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ نیزار دیوار حیاط برای امنیت و زیبایی ساختمان

محافظ دیواری نیزار یا نی زار بسیار طرحی زیبا و مسحور کننده داشته و حفاظت بی مثالی را فراهم می کند. تراکم حفاظ نیزار 8 الی 16 ردیف می باشد و طول هر شاخه 2 متر می باشد. ارتفاع نرده حفاظ مدل نیزار از 70 تا 120 می باشد. همچین عرض حفاظ از 40 تا 75 سانتی متر متغیر می باشد. این حفاظ به صورت آبشاری در شرکت تولید کننده نرده حفاظ ساخته می شود. حفاظ نیزار به گونه ای است که همه شاخه های آن به صورت مستقیم روی شاسی پروفیل نصب می شود، و همین امر سبب شده تا جوشکاری کمتری انجام شود. حفاظ ساختمان نرده نیزار می تواند یکی از ایمن ترین نرده ای باشد که برای دیوار خانه خود انتخاب می کنید. از این رو می توانید حفاظ نرده نیزار که رنگ کوره ای و پودری مناسب دارد و همچنین جوشکاری وبرشکاری با کیفیت روی میلگردهای انجام می شود را خریداری کنید. قیمت نرده حفاظ آهنی نرده نیزار در شرکت ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است. با توجه به اینکه شرکت آراد حفاظ لیست قیمت انواع نرده نیزار را براساس تراکم و ارتفاع مورد نظر شما تعیین می کند، اما نکته مهم این است که قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

قیمت حفاظ روی دیوار ساختمان طرح نیزار

نرده روی دیوار طرح نیزار می تواند زیبایی ،کیفیت ،امنیت و استحکام را با هم داشته باشد. زیرا این نرده با طرح زیبا و چشم نوازی که دارد، نمای ساختمان را شیک جلوه می دهد. همچنین توجه داشته باشید که حفاظ ساختمان نرده روی دیوار نیزار نه تنها زیبایی منحصر به فردی دارد. بلکه استحکام بالایی را در برابر خم شدن و برش نیز دارد. برای اینکه امنیت را تجربه کنید؛ باید از نرده حفاظ دیوار بهره ببرید. محافظ ایمنی نرده دیوار ساختمان طرح نیزار می تواند امنیت و حفاظت را برای منزل یا خانه شما فراهم کند. محافظ دیوار ساختمان طرح نیزار یکی از زیباترین نرده بالای دیوار است. برای اینکه از این نرده از طرح نیزار ساخته شده است، جلوه و نمای ساختمان شما را زیبا جلوه می دهد.

قیمت حفاظ روی دیوار نیزار

لیست قیمت نرده بالای دیوار مدل نیزار یا آبشاری در ایران سازه به صورت به روز قرار دارد. قیمت نرده نیزار درایران سازه براساس تراکم ، وزن و همچنین میزان ضخامتی که برای میلگردها تعیین می شود متغیر است. قیمت حفاظ روی دیوار نیزار یکی از فاکتورهای مهم در خرید این محصول است. ایران سازه با داشتن تجربه 50 ساله در زمینه تولید و ساخت انواع نرده نیزار و سایر حفاظ های ساختمان توانسته است با شفاف سازی قیمت ها جایگاه خوبی بین مشتریان داشته باشد.

خرید حفاظ مدل نیزار در تهران – مشهد – شیراز – بابل
حفاظ نیزار ساختمان راهی برای امنیت بیشتر

زیبایی و امنیت و کیفیت سه عنصر مهم در حفاظ نرده نیزار

نرده نیزار برای دیوار یکی از زیباترین و شکیل ترین حفاظ های دیوار ویلا می باشد. البته در آراد حفاظ انواع نرده مانند حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب و.. تولید می شود. طرح نرده نیزار ساختمان یکی از بهترین حفاظ های آهنی است که می تواند خانه شما را در برابر نیت بد سارقین حفظ کند. با توجه به تراکم و ارتفاع محافظ دیوار نیزار شما می توانید امنیت را به خانه خود دعوت کنید. برای داشتن یکی از این نرده های امن و زیبا کافیست با شرکت به نام ایران سازه با سه دهه تجربه مفید تماس بگیرید. برای ارتباط کافیست با شماره کارشناس فروش ایران سازه 09127716460 تماس حاصل کنید.

حفاظ دیوار نیزار
خرید حفاظ مدل نیزار
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس