صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت یعنی حفاظ نیزار

برای خرید حفاظ نیزار ، زیبایی و امنیت دو فاکتور مهمی است که در آن عجین شده است. با توجه به اینکه نرده ساختمان دیوار یکی از مهمترین موارد حفاظتی بوده که باید برای ساختمان خانه خود بخرید، از این رو خرید حفاظ اهنی زیبا و در عین حال مستحکم ضروری است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ بالای دیوار طرح نیزار که از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است، سبب می شود تا نمای خانه ارزشی دوچندان پیدا کند. حفاظ آهنی طرح نرده نیزار نه تنها زیبای را به رخ می کشد بلکه با قابلیت هایی که دارد مانع از ورود سارقین به منزل می شود، این قابلیت ها شامل، عدم برش خوردن ، عدم خم شدن و همچنین تیز و برنده بودن زیاد، می باشد.

قیمت حفاظ آهنی نرده نیزار

در ایران سازه قیمت نرده بالای دیوار نیزار سبب شده است تا مشتریان زیادی به سمت حفاظ آهنی نیزار سوق داده شوند. ایران سازه با در برداشتن تکنسین های متبحر توانسته است محصولی با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه را برای شما فراهم آورد.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی بالای دیوار نیزار

مدل نرده نیزار یکی از زیباترین و ایمن ترین مدل های ساخته شده برای محافظت از دیوار است. انواع نرده دیوار مانند نرده شاخ گوزنی ، بوته ای ، نخل مرداب، لیلیومی ، نیزار و سرنیزه همگی در ایران سازه تولید و نصب می شود.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس