صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نیزار یعنی نگهبان ساختمان شما

نرده آهنی دیواری که هم زیبایی و هم امنیت و استحکام داشته باشد، چیزی نیست جز نرده نیزار زیبا! با توجه به زیبایی و طرح خاصی که این حفاظ آهنی دارد، شما می توانید از حفاظ آهنی نیزار به عنوان یک المان زیبا برای افزایش نمای ساختمان خود بهره ببرید. حفاظ نیزار نه تنها زیبایی دارد. بلکه امنیت بالایی نیز دارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده نیزار که از نیزار های در هم تنیده طبیعت الهام گرفته است، زیبایی را برای ساختمان شما به ارمغان می اورد. همچنین با طرح خاصی که دارد به هیچ جنبده ای اجازه عبور را نمی دهد. نرده حفاظ ساختمان طرح نرده نیزار یکی از زیباترین حفاظ های روی دیوار است. از این رو برای داشتن چنین نرده روی دیواری کافیست با شماره 09127716460 ایران سازه تماس بگیرید.

قیمت نرده نیزار روی دیوار

حفاظ یا حصار آهنی که روی دیوار شما نصب می شود تا ایمنی و آرامش را برای شما و اعضای خانواده فراهم کند، نه تنها زیبایی و استحکام و کیفیت دارد، بلکه با بودجه و هزینه های شما نیز سر سازگاری دارد. ایران سازه که تولید کننده بهترین نرده روی دیوار است. از بهترین میلگردها و رنگ ها برای ساخت نرده نیزار بهره می برد. برای داشتن حفاظ ایمن کافیست با ایران سازه تماس بگیرید. زیرا قیمت نرده نیزار روی دیوار در این شرکت بر مبنای نرخ اتحادیه است و قیمت مناسبی دارد.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ نیزار

حفاظ آهنی نیزار زیبایی و قیمت و کیفیت و همچنین مهمتر از همه استحکام و ایمنی بالایی دارد. برای اینکه از این حفاظ شیک و با کیفیت بهره مند شوید کافیست با 09127716460 تماس بگیرید و مشاوره و بازدید رایگان و همچنین کاتالوگ دریافت کنید.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس