صنایع فلزی ایران سازه

حفاظی امن و زیبا می خواهید، نرده نیزار را انتخاب کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار ایمن در دستان شماست. حفاظ نیزار یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است. از این رو شما می توانید برای داشتن نرده حفاظ نیزار که هم امنیت و هم زیبایی و هم کیفیت قابل قبولی دارد با ایران سازه تماس بگیرید.

محافظ نیزار ساختمان راهی برای افزایش امنیت دیوار خانه شما است. بنابراین برای اینکه آرامش خاطر را بخرید باید این حفاظ زیبا را نصب کنید. تراکم و ارتفاع میلگردهای در هم تنیده شده در نرده نیزار سبب می شود تا هیچ جنبده ای اجازه عبور از بین تاروپودهای در هم تنیده شده نرده نیزار را نداشته باشد.

قیمت حفاظ نیزار در ایران سازه

لیست قیمت نرده نیزار براساس تراکم و همچنین ارتفاع و متراژ مورد نیاز متفاوت است. برای اینکه از لیست قیمت نرده حفاظ دیوار مدل نیزار با خبر شوید ، کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. کارشناس فروش ما در ایران سازه منتظر مشاوره رایگان به شما می باشد

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

انواع نرده روی دیوار ویلا یا خانه باغ

حفاظ دیواری که نرده آهنی ساده نیز شناخته می شود ، سبب می شود تا امنیت خانه شما تضمین شود. با توجه این که انواع نرده روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه، حفاظ نیزار و نرده نخل مرداب ، نرده لیلیوم در شرکت ایران سازه ساخته می شود. شما کافیست مدل و رنگ انتخابی خود را تعیین کنید، ما در اسرع وقت برای شما محصول مورد نظر را تهیه می کنیم. بنابراین برای داشتن یکی از این نوع نرده برای دیوار کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس