صنایع فلزی ایران سازه

امنیت ساختمان شما در دستان نرده نیزار است.

حفاظ دیوار نیزار انواع مختلفی دارد که برای ساختمان ها جهت افزایش امنیت به کار می رود. نرده حفاظ دیوار نیزار با میلگرد شماره 10 ساخته شده است و استفاده از آن می تواند امنیت را تا حد زیادی افزایش دهد. یکی از بهترین مدل هایی که می توانید برای امنیت ساختمان خود و حیاط دیوار یا باغ و ویلا استفاده کنید همین نرده حفاظ دیوار نیزار است.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

نرده حفاظ دیوار نیزار جای نرده های حفاظ سرنیزه که قدیمی بوده و از امنیت کمی برخوردار بوده است را گرفته است. نرده حفاظ دیوار نیزار یکی از بهترین انواع حفاظ برای حفظ مال افراد و حفظ حریم خصوصی است. مدل های مختلفی از نرده حفاظ دیوار نیزار وجود دارد که سبب افزایش امنیت ساختمان می شود. به دلیل تراکم بالایی که حفاظ نیزار دارد می توانید از امنیت آن راضی باشید.

کاربرد نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار کاربردهای متنوعی دارد. با توجه به اینکه این حفاظ از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است از این رو زیبایی بسیار زیادی دارد و می تواند خانه شما را شکیل و در عین حال ایمن کند. حفاظ دیوار نیزار برای امنیت آپارتمان، ویلا، باغ یا ساختمان های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار یکی از امن ترین حفاظ هایی است که می توانید برای خانه خود تهیه کنید. قیمت حفاظ دیوار نیزار براساس شماره میلگرد و همچنین کیفیت متریال و جنس انها متغیر است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و بسیار مناسب است. اگر به دنبال حفاظ دیوار نیزار با قیمت مقرون به صرفه و امنیت و کیفیت بالا هستید، از شرکت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس