صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ ساختمان نیزار امنیت را برای خانه شما رقم می زند.

محافظ نیزار دیواری که طرح و مدل خود را از روی نیزار های موجود در طبیعت الهام گرفته است، سبب شده است تا طبیعت بر روی دیوار شما به ارمغان آورد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده نیزار ساختمان راهی برای افزایش امنیت خانه شما است. با توجه به اینکه این نرده روی دیوار از نی زارهای موجود در طبیعت الهام گرفته است. از این رو شما می توانید بار دیگر طبیعت را در خانه خود داشته باشید.

قیمت حفاظ نیزار ساختمان

قیمت محافظ دیواری ساختمان طرح نرده نیزار در ایران سازه با توجه به نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر خبری از قیمت های گزاف شرکت های دیگر نیست. ایران سازه نرخ قیمت از مرحله ساخت تا نصب محافظ دیواری نیزار را براساس قیمت مصوب تعیین می کند.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

انواع نرده حفاظ بالای دیوار

حفاظ دیوار در ایران سازه انواع مختلفی دارد. نرده نیزار ، نرده سرنیزه ، نرده محافظ بوته ای ، نرده شاخ گوزنی ، نرده نخل مرداب ، نرده لیلیوم همگی در ایران سازه با کیفیت مطلوب ساخت و نصب می شود. بهترین حفاظ دیوار نیزار نرده نیزار یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است. زیرا هم زیبایی دارد و نمای ساختمان را شکیل نشان می دهد. هم اینکه کیفیت و استحکام بالایی دارد و همینطور این محافظ دیوار ضریب ایمنی بالایی دارد. از این رو برای داشتن محافظ دیواری نیزار می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. قیمت نرده نیزار در ایران سازه به صرفه است. مشاوره و بازدید رایگان در ایران سازه امکان پذیر است. رنگ ها و جوشکاری ها با توجه به استانداردهای موجود استفاده می شود. برای ارتباط با ایران سازه با 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس