صنایع فلزی ایران سازه

لیست قیمت حفاظ نیزار دیوار باغ

اگر نرده نیزار دیوار شیک را برای خانه خود انتخاب کنید دیگر هراسی از سارقین ندارید زیرا با وجود نرده دیوار نیزار دیگر ورود ممکن نیست و سارقین نمی توانند به راحتی وارد خانه شما شوند. نرده نیزار از نیزارهای طبیعت الهام گرفته است و از این رو می توان زیبایی را روی دیوار خانه نیز تماشا کرد. با توجه به اینکه نرده دیوار نیزار ارتفاع معینی دارد بنابراین می توان روی تراکم آن تمرکز کرد. حفاظ نیزار با تراکم قابل قبولی که دارد جای پای برای سارقین باقی نمی گذارد.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید حفاظ روی دیوار نیزار را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که محافظ دیوار نیزار توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند زیرا با طراحی شیک و قیمت مناسب و کیفیت بالایی که دارد رضایت مشتریان را کسب کرده است.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

محافظ روی دیوار نیزار با بهترین متریال و تکنولوژی های روز ساخته شده است که از این رو توانسته است با کیفیت عالی وارد بازار شود. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین شده و از این رو با قیمت مقرون به صرفه وارد بازار می شود. نرده نیزار روی دیوار بهترین انتخاب برای مشتریانی است که به دنبال کیفیت و امنیت و قیمت مناسب هستند.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار قیمت مناسبی دارد زیرا در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از این قیمت ارزانی دارد. این شرکت قیمت ها را به گونه ای تنظیم می کند که شما نگران هزینه های گزاف سایر شرکت ها نباشید. نرده نیزار قیمت مناسبی دارد و در عین حال کیفیت ساخت آن در ایران سازه نیز رعایت می شود. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس