صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار نیزار با امنیت مانوس شده است.

در گذشته از حفاظ های دیوار یک شکل و بدون هیچ طرح و مدل خاصی استفاده می شد که امنیت کمی نیز داشت. اما امروزه یکی از پرفروش ترین و لوکس ترین حفاظ دیوار، چیزی نیست جز نرده حفاظ دیوار نیزار. شاخه های میلگرد به اندازه مورد نیاز برش داده می شوند و سپس این برش ها با نوک بسیار تیز آماده می شوند و براساس فرم مورد نیاز شاخه ها خمکاری می شوند. در نهایت شاسی پروفیل با عرض مشخص آماده می شود. شاخه های میلگرد با نوک تیز شده و خمکاری شده با شاسی اصلی با جوشکاری با دستگاه های مدرن بازار اتصال داده می شوند.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

حفاظ نیزار یکی از مدل های لوکس نرده حفاظ است که برای دیوار خانه های مسکونی و تجاری نصب می شود. حفاظ دیوار نیزار یک حفاظ ایمن است که حافظ جان و مال ساکنین است و از ورود سارقین به خانه جلوگیری می کند. نرده روی دیوار نیزار به این دلیل بر سر زبان ها افتاد که امنیت بسیار بالایی دارد و تنوع و زیبایی طرح آن مورد استقبال معماران بود. اما در گذشته نرده حفاظ هایی که استفاده می شود از نظر ضریب امنیتی و تنوع و مدل مورد استقبال افراد قرار نمی گرفت.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

قیمت نرده حفاظ نیزار براساس فاکتورهایی مهمی مانند ارتفاع میلگرد که از 100-120 سانتی متر است، عرض شاخ ها که از 50-70 سانتی متر است، نمره یا ضخامت میلگرد که از 10-12 میلی متر است و شاسی پروفیل با ضخامت و اندازه متفاوت تعیین می شود. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می گردد.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده نیزار برای امنیت ساختمان های مسکونی، تجاری، مدارس، هتل ها و...... مورد استفاده است. این طرح با زیبایی خاصی که دارد و همچنین با ضریب ایمنی بالایی که فراهم می کند می تواند بهترین انتخاب برای روی دیوار باشد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس