صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نیزار با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

حفاظ نیزار یکی از مدل های لوکس نرده حفاظ است که برای دیوار خانه های مسکونی و تجاری نصب می شود. حفاظ دیوار نیزار یک حفاظ ایمن است که حافظ جان و مال ساکنین است و از ورود سارقین به خانه جلوگیری می کند.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

دیوار ساختمان نیاز به یک نرده زیبا دارد که از دل طبیعت الهام گرفته شده است و امنیت بالایی نیز داشته باشد از این تولید کنندگان صنایع فلزی اقدام به تولید کردن حفاظ های متفاوت مانند نرده نیزار، نرده شاخ گوزنی، حفاظ لیلیومی، حفاظ بوته ای و... نمودند. حفاظ نی زار روی دیوار خانه زیبایی خاصی دارد و با نمای ساختمان همخوانی دارد.

قیمت نرده حفاظ نیزار

قیمت نرده روی دیوار نیزار یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام خرید باید دقت داشته باشید. ایران سازه که یکی از با تجربه ترین شرکت ها برای تولید و ساخت نرده است، توانسته است جایگاه خوب و قابل قبولی را برای مشتریان پیدا کند. قیمت نرده روی دیوار نیزار در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. همچنین تراکم و ارتفاع دیوار نیز روی قیمت موثر است.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار نیزار با قیمت مناسب و مقرون به صرفه

نرده حفاظ نیزار یا نی زار از میلگردهایی با قطر 10 یا 12 میلی متر با نوک های بسیار تیز و برنده ساخته می شود و همین امر سبب افزایش ضریب امنیتی نرده نیزار شده است. ارتفاع نرده نیزار، عرض شاسی، ضخامت و پروفیل شاسی از مواردی است که روی قیمت نرده حفاظ نیزار تاثیر می گذارد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس