صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نیزار با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار نیزار یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در بازار ایران است که با قیمت مناسب و طراحی عالی خود توانسته از جایگاه ویژه‌ای بین مشتریان پیدا کند. نرده حفاظ دیوار نیزار از نظر تراکم و ارتفاع به گونه‌ای است که سارقین نمی توانند به راحتی وارد خانه شما شده و اموالتان را به سرقت ببرند.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

حفاظ دیوار نیزار همچنین باعث زیبایی نمای ساختمان شما می شود زیرا این حفاظ به گونه‌ای طراحی شده است که شکل خاصی روی دیوار ساختمان از آپارتمان یا بیدار ایجاد میکند.

قیمت نرده حفاظ نیزار

نرده حفاظ دیوارنیزار با قیمت بسیار مناسبی در شرکت ایران سازه تولید می‌شود و شما می‌توانید باید بودجه‌ای که دارید نرده حفاظ دیوار نیزار خود را انتخاب کرده و امنیت ساختمان خود را افزایش دهید. در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت حفاظ دیوار مورد نظر را انتخاب کنید و خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار نیزار با قیمت مناسب و مقرون به صرفه

نرده حفاظ دیوار نیزار امنیت را به ساختمان شما هدیه داده و شما میتوانید با کمک این حفاظت در برابر سارقین از خانه خود محافظت کنید. توجه داشته باشید که برای ساخت این حفاظ دیوار از جوشکاری کربن دی اکسید و رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک درجه یک استفاده میشود. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس