صنایع فلزی ایران سازه

نرده نیزار تداعی کننده طبیعت زیبای نی زار

حفاظ اهنی نیزار روی دیوار خانه شما نیزار طبعیت بکر را تداعی می کند. داشتن حفاظ روی دیوار نیزار بدین معنی است که شما دیگر نگران سارقین فرصت طلب نباشید. زیرا طرح و مدل و همچنین تراکم حفاظ دیوار نیزار به گونه ای است که هیچ جنبده ای نمی تواند از لابه لای این نرده حفاظ محکم عبور کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

ایران سازه که تولید کننده انواع نرده حفاظ دیوار است، روی دیوار نیزار تاکید دارد زیرا این حفاظ در بین سایر حفاظ ها قیمت مناسب و در عین حال زیبایی و امنیت بالایی دارد.

بهترین نرده دیوار نیزار

حفاظ نیزار بالای دیوار نصب شده و انگاه نقش خود را شروع می کند و شروع به کری خواندن به سارقین می شود. زیرا عبور از بین میلگردهای متراکم حفاظ دیوار نیزار کاری بس دشوار و غیر ممکن است.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

انواع نرده دیوار برای حفاظت در ایران سازه

در ایران سازه بهترین و مدرن ترین محافظ دیواری ساخته می شود. حفاظ مدل لیلیوم و همچنین نرده شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار و نرده سرنیزه و حفاظ بوته ای و نخل مرداب همگی از انواع محافظ یا حصار بالای دیوار است که با کیفیت خوب ساخته و نصب می شود. ایران سازه پیشرو در ارائه خدمات امنیت برای حفاظ دیوار حفاظ دیوار در ایران سازه بسیار زبانزد است. زیرا تکنسین های این شرکت از استاندارهای بالایی برای ساخت نرده دیوار استفاده می کنند. حفاظ نیزار که دیگر گل سرسبد حفاظ ها است. برای داشتن خانه ای ایمن کافیست حفاظ نیزار دیوار ایران سازه را ببینید و سپس تصمیم به خرید بگیرید. قیمت حفاظ نیزار که بهترین نوع از انواع حفاظ دیوار است. حفاظ روی دیوار نیزار قیمت مناسبی دارد. زیرا ایران سازه به عنوان شرکت تولید کننده از نرخ های مصوب اتحادیه برای ساخت و نصب حفاظ نیزار استفاده می کند. نرده دیوار نیزار چندین سال است که توانسته بین انواع نرده دیوار پادشاهی کند. حفاظ نیزار با ارتفاع 50 -150 و همچنین تراکم 8 الی 16 حفاظ و سایز میلگرد 10 مشخصات خوبی را برای امنیت فراهم می کند.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس