صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نیزار با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

اگر به دنبال امنیت بالا هستید می توانید حفاظ دیوار نیزار را روی دیوار ساختمان خود نصب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ نیزار از پر فروش ترین پارچه های موجود در بازار ایران می باشد زیرا این حفاظ هم زیبایی بسیار زیادی دارد و همین که امنیت ساختمان شما را تا حد زیادی بالا میبرد. حفاظ دیوار نیزار در رنگ های متعددی تولید می شود شما می توانید بر اساس سبک تبلیغ های که داری یکی از انواع رنگ های نرده حفاظ دیوار نزار را برای ویلای آپارتمان و همچنین ساختمان های تجاری و اداری خود انتخاب نمایید.

نرده نیزار شکل خود را از هزار های موجود در طبیعت الهام گرفته است تیغه هایی که در هم تنیده شده است مانع ورود سارقین می شود تراکم بالایی این نرده حفاظ و همچنین ارتفاع حفاظ دیوار نیز مانع بسیار خوبی برای ورود سارقین است.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نیزار که در شرکت ایران سازه تولید میشود قیمت بسیار مناسبی دارد شما می توانید با قیمت عالی حفاظ دیوار نیزار از این شرکت خریداری نمایید. قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود از این رو شما می توانید با هر بودجه ای که دارید حفاظ مورد نظر را برای افزایش امنیت ساختمان خود انتخاب کنید.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نزار هم زیبایی را به ساختمان شما دعوت می کند رو با توجه به تراکم میلگردهای آن مانع ورود سارقین به داخل ساختمان می شود شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید زیرا در شرکت ایران سازه محصولات ایمنی که برای حفاظت ساختمانهای شما تهیه می شود بسیار با کیفیت است و در برابر نور آفتاب و شرایط محیطی کیفیت و رنگ خود را از دست نمی دهد. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس