صنایع فلزی ایران سازه

آشتی با امنیت با کمک نرده نیزار روی دیوار

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

استفاده از نرده نیزار ایمن ساختمان در خانه شما سبب می شود تا سارقین به خود اجازه عبور به منزل شما را ندهند. برای داشتن ایمنی و آرامش برای اموال خود کافیست به نرده نیزار اطمینان کنید.

محافظ نیزار دیواری که طرح و مدل خود را از روی نیزار های موجود در طبیعت الهام گرفته است، سبب شده است تا طبیعت بر روی دیوار شما به ارمغان آورد. نرده نیزار ساختمان راهی برای افزایش امنیت خانه شما است. با توجه به اینکه این نرده روی دیوار از نی زارهای موجود در طبیعت الهام گرفته است. از این رو شما می توانید بار دیگر طبیعت را در خانه خود داشته باشید.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

قیمت محافظ دیواری ساختمان طرح نرده نیزار در ایران سازه با توجه به نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر خبری از قیمت های گزاف شرکت های دیگر نیست. ایران سازه نرخ قیمت از مرحله ساخت تا نصب محافظ دیواری نیزار را براساس قیمت مصوب تعیین می کند.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار مدل نیزار

نرده روی دیوار نیزار یکی از مهمترین مواردی است که باید برای خانه خود داشته باشید زیرا این حفاظ مانع از عبور سارقین و متجاوزین می شود. اگر به دنبال زیبایی و امنیت ساختمان خود هستید و قیمت نیز برای شما مهم است، بهتر است از محصولات صنایع فلزی ایران سازه خرید کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توایند با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس