صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظی امن و زیبا می خواهید، نرده نیزار را انتخاب کنید.

نرده دیوار ایمن در دستان شماست. حفاظ نیزار یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است. از این رو شما می توانید برای داشتن نرده حفاظ نیزار که هم امنیت و هم زیبایی و هم کیفیت قابل قبولی دارد با ایران سازه تماس بگیرید. محافظ نیزار ساختمان راهی برای افزایش امنیت دیوار خانه شما است. بنابراین برای اینکه آرامش خاطر را بخرید باید این حفاظ زیبا را نصب کنید. تراکم و ارتفاع میلگردهای در هم تنیده شده در نرده نیزار سبب می شود تا هیچ جنبده ای اجازه عبور از بین تاروپودهای در هم تنیده شده نرده نیزار را نداشته باشد.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

حفاظ دیواری که نرده آهنی ساده نیز شناخته می شود ، سبب می شود تا امنیت خانه شما تضمین شود. با توجه این که انواع نرده روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه، حفاظ نیزار و نرده نخل مرداب ، نرده لیلیوم در شرکت ایران سازه ساخته می شود. شما کافیست مدل و رنگ انتخابی خود را تعیین کنید، ما در اسرع وقت برای شما محصول مورد نظر را تهیه می کنیم. برای خرید حفاظ نیزار ، زیبایی و امنیت دو فاکتور مهمی است که در آن عجین شده است. با توجه به اینکه نرده ساختمان دیوار یکی از مهمترین موارد حفاظتی بوده که باید برای ساختمان خانه خود بخرید، از این رو خرید حفاظ اهنی زیبا و در عین حال مستحکم ضروری است. حفاظ بالای دیوار طرح نیزار که از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است، سبب می شود تا نمای خانه ارزشی دوچندان پیدا کند. حفاظ آهنی طرح نرده نیزار نه تنها زیبای را به رخ می کشد بلکه با قابلیت هایی که دارد مانع از ورود سارقین به منزل می شود، این قابلیت ها شامل، عدم برش خوردن ، عدم خم شدن و همچنین تیز و برنده بودن زیاد، می باشد.

ایران سازه پیشرو در ارائه خدمات امنیت برای حفاظ دیوار

از آن جایی که نرده نیزار بسیار بین افراد محبوب شده است و امروزه در هر کوچه ای حداقل یک بار نرده نیزار به چشم می خورد بنابراین قیمت این محصول برای افرادی که قصد خرید دارند مهم است. در ایران سازه با وجه به این که تعرفه ها بر مبنای نهادهای نظارتی مصوب می شود از ارین رو قیمت حفاظ نیزار در سایت ذکر شده است. خانه ای زیبا و در عین حال ایمن با نرده روی دیوار طرح نیزار امکان پذیر است. حفاظ روی دیوار طرح نیزار یکی از دلایلی است که سارقان به خود اجازه عبور به منزل را نمی دهد. دیواری که با نرده دیواری نیزار مزین شده باشد دیواری ایمن و محکم و غیرقابل عبور می باشد. حفاظ دیوار نیزاری از نیزارهای طبیعت الهام گرفته است. نیزارهایی که در طبیعت زیبایی بی نظیری را دارد این بار سر از دیوار خانه در آورده تا خانه را ایمن کند. نرده روی دیوار حفاظ دیواری همچون نگهبانی بی مزد و منت در 24 ساعت شبانه روز محافظ خانه شما است. از آن جایی که در حفاظ نیزار میلگردها به گونه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که روی شاسی به صورت ساختار نیزار شکل دهی شوند. از این رو طرح نیزار سبب شده تا ساختمان شما شیک و زیبا جلوه کند. محافظ نیزار دیواری که طرح و مدل خود را از روی نیزار های موجود در طبیعت الهام گرفته است، سبب شده است تا طبیعت بر روی دیوار شما به ارمغان آورد. نرده نیزار ساختمان راهی برای افزایش امنیت خانه شما است. با توجه به اینکه این نرده روی دیوار از نی زارهای موجود در طبیعت الهام گرفته است. از این رو شما می توانید بار دیگر طبیعت را در خانه خود داشته باشید.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

مدل نرده نیزار یکی از زیباترین و ایمن ترین مدل های ساخته شده برای محافظت از دیوار است. انواع نرده دیوار مانند نرده شاخ گوزنی ، بوته ای ، نخل مرداب، لیلیومی ، نیزار و سرنیزه همگی در ایران سازه تولید و نصب می شود. ویژگی های خرید از ایران سازه به شرح زیر می باشد: • مشاوره و بازدید رایگان • پذیرش سفارش از سراسر کشور • استفاده از مواد مرغوب و رنگ های پودری و الکترواستاتیک • ساخت و نصب در اسرع وقت با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه قیمت محافظ دیواری ساختمان طرح نرده نیزار در ایران سازه با توجه به نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر خبری از قیمت های گزاف شرکت های دیگر نیست. ایران سازه نرخ قیمت از مرحله ساخت تا نصب محافظ دیواری نیزار را براساس قیمت مصوب تعیین می کند. نرده نیزار یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است. زیرا هم زیبایی دارد و نمای ساختمان را شکیل نشان می دهد. هم اینکه کیفیت و استحکام بالایی دارد و همینطور این محافظ دیوار ضریب ایمنی بالایی دارد. از این رو برای داشتن محافظ دیواری نیزار می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس