صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ نیزار تنها به امنیت می اندیشد.

خانه ای که با نرده حفاظ نیزار امن شده باشد، می تواند از همه جهات ایمنی را داشته باشد. زیرا حصار آهنی نیزار با طرح های بی نظیری که دارد سبب شده تا هیچ سارقی قصد سونیت به خانه شما را نداشته باشد. همچنین طرح و شکل این نوع نرده گارد روی دیوار که به شکل نی های نیزار است راه را برای ورود هر سارقی سد کرده است. خانه ای ایمن می خواهید، پس نرده حفاظ دیوار نیزار را روی خانه خود نصب کنید. حفاظ نیزار با طرح زیبا و شیک سبب شده است تا مشتریان بسیاری برای خرید این نوع حصار دیوار را انتخاب کنند. روی دیوار ویلا یا ساختمان و یا خانه باغ اگر طرحی از نرده نیزار باشد، آن خانه به یک نماد تبدیل می شود، علت آن هم زیبایی حفاظ طرح نیزار می باشد که امنیت و زیبایی یا شکیل بودن دیوار خانه را به همراه دارد. رنگ های زیبایی که روی نرده دیوار نیزار استفاده می شود، بی شک ساختمان یا ویلا را بسیار وزین تر از قبل نمایان می کند. نرود سارق بدنیت بر آن طرف دیوار! زیرا نرده نیزار با ساختاری که دارد راه را غیرقابل نفوذ می کند. راهی برای ورود از روی دیوار برای افراد متجاوز نیست مگر با اجازه و از طریق دیوار! پس با نصب نرده روی دیوار با طرح حفاظ نیزار خانه خود را ایمن کنید و ضریب ایمنی را افزایش دهید. در عین حال که به جنبه های زیبایی شناسی می پردازید، به آرامش خاطر خود و اعضای خانواده نیز تفکر کنید.

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

حفاظ نیزار بالای دیوار نصب شده و انگاه نقش خود را شروع می کند و شروع به کری خواندن به سارقین می شود. زیرا عبور از بین میلگردهای متراکم حفاظ دیوار نیزار کاری بس دشوار و غیر ممکن است. انواع نرده دیوار برای حفاظت در ایران سازه در ایران سازه بهترین و مدرن ترین محافظ دیواری ساخته می شود. حفاظ مدل لیلیوم و همچنین نرده شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار و نرده سرنیزه و حفاظ بوته ای و نخل مرداب همگی از انواع محافظ یا حصار بالای دیوار است که با کیفیت خوب ساخته و نصب می شود

ایران سازه پیشرو در ارائه خدمات امنیت برای حفاظ دیوار

از آن جایی که نرده نیزار بسیار بین افراد محبوب شده است و امروزه در هر کوچه ای حداقل یک بار نرده نیزار به چشم می خورد بنابراین قیمت این محصول برای افرادی که قصد خرید دارند مهم است. در ایران سازه با وجه به این که تعرفه ها بر مبنای نهادهای نظارتی مصوب می شود از ارین رو قیمت حفاظ نیزار در سایت ذکر شده است. خانه ای زیبا و در عین حال ایمن با نرده روی دیوار طرح نیزار امکان پذیر است. حفاظ روی دیوار طرح نیزار یکی از دلایلی است که سارقان به خود اجازه عبور به منزل را نمی دهد. دیواری که با نرده دیواری نیزار مزین شده باشد دیواری ایمن و محکم و غیرقابل عبور می باشد. حفاظ دیوار نیزاری از نیزارهای طبیعت الهام گرفته است. نیزارهایی که در طبیعت زیبایی بی نظیری را دارد این بار سر از دیوار خانه در آورده تا خانه را ایمن کند. نرده روی دیوار حفاظ دیواری همچون نگهبانی بی مزد و منت در 24 ساعت شبانه روز محافظ خانه شما است. از آن جایی که در حفاظ نیزار میلگردها به گونه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که روی شاسی به صورت ساختار نیزار شکل دهی شوند. از این رو طرح نیزار سبب شده تا ساختمان شما شیک و زیبا جلوه کند.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده نیزار برای دیوار یکی از زیباترین و شکیل ترین حفاظ های دیوار ویلا می باشد. البته در ایران سازه انواع نرده مانند حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب و.. تولید می شود. نرده حفاظ دیوار نیزار با امنیتی که دارد بهترین نرده حفاظ برای ساختمان شناخته شده است. این حفاظ طرح خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است. به دلیل جوشکاری و همچنین برشکاری با متریال و دستگاه های جدید و پیشرفته و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک نرده حفاظ نیزار در شرکت ایران سازه، این حفاظ به مدرن ترین و ایمن ترین حفاظ دیوار شناخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش جهت خرید و مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس