صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آهنی نیزار راهی به سوی امنیت دارد.

نرد نیزار از نظر ظاهری بسیار شبیه به حفاظ شاخ گوزنی میباشد اما نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که اصلاح حفاظ نیزار نسبت به نرده شاخ گوزنی و بونه ای همچنین لیلیومی زیباتر است و افراد بیشتری این نوع نرده را می پسندند. اما باید توجه داشته باشید که زیبایی و همچنین ظاهر نرده حفاظ نیز یکی از فاکتورهای مهم در خرید است. زیرا ظاهر حفاظ جنبه نما بخشیدن به دیوار ساختمان شما را ایفا می‌کند اما همچنین باید از نظر ایمنی حفاظ های نسل جدید امنیت بالاتری را همراه خود داشته باشند

قیمت نرده حفاظ نیزار

 

ویژگی و مشخصات حفاظ نرده نیزار می‌توان به ارتفاع ۷۰ تا ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری میلگرد های ساخته شده در آن اشاره کرد. توجه داشته باشید که میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده حفاظ نیزار معمولاً شماره ۳ می باشد و همچنین شاسی هایی که برای ساخت این حفاظ به کار می رود معمولاً از نظر ابعاد ۲۰ در ۳۰ است. از فاکتورهای مهم در خرید نرده آهنی دیوار نیزار این است که تراکم میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده دیوار نیزار به گونه ای است که عبور را غیر ممکن می کند. همچنین نرده نیزار در ارتفاع و تراکم های متفاوتی در بازار موجود است که شما می توانید برحسب نیاز یکی از این ارتفاع و تراکم ها را انتخاب کنید. نرده نیزار نمای ساختمان را زیباتر از قبل کرده زیرا نرده ای از جنس طبیعت روی دیوار خانه شما نقش نمایی می کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

با توجه به اینکه تراکم و ارتفاع نرده دیوار نیزار روی قیمت آن موثر است شما می توانید لیست قیمت به روز را براساس تراکم و نمره میلگرد در سایت مشاهده کنید. قیمت نرده دیوار نیزار در ایران سازه مناسب است و براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. به خاطر داشته باشید که ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت حفاظ دیوار بهره می برد. پس شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

ارزان ترین حفاظ روی دیوار نیزار

 

  حفاظ دیوار باغ نیزار یا بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

از دیگر مزایایی که این نرده دیوار زیبا برای شما به ارمغان می اورد این است که با طرح خاصی که دارد سبب شیک شدن نمای ساختمان شما می شود. با یک تیر دو نشان بزنید. هم خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید و هم اینکه زیبایی نمای خانه شما بسیار چشمگیر می شود. برای خرید نرده روی دیوار نرده نیزار تعلل نکنید. این حفاظ زیبا هم قیمت مناسبی دارد و هم زیبایی و امنیت را برای شما فراهم می کند. برای تماس با تیم ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. نرده حفاظ فلزی نیزار در تهران یکی از مواردی است که می توانید با کمک آن سارقین را ناامید کنید. تراکم و ارتفاع و همچنین عرض شاسی به کار رفته در ساخت محافظ فلزی نیزار سبب می شود تا شما بتوانید ایمنی خانه را در برابر افراد بیگانه افزایش دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس