صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نیزاری روی دیوار یعنی زیبایی بی پایان

راهی برای ورود از روی دیوار برای افراد متجاوز نیست مگر با اجازه و از طریق دیوار! پس با نصب نرده روی دیوار با طرح حفاظ نیزار خانه خود را ایمن کنید و ضریب ایمنی را افزایش دهید. در عین حال که به جنبه های زیبایی شناسی می پردازید، به آرامش خاطر خود و اعضای خانواده نیز تفکر کنید. نرده نیزار برای دیوار یکی از زیباترین و شکیل ترین حفاظ های دیوار ویلا می باشد. البته در ایران سازه انواع نرده مانند حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب و.. تولید می شود. از آن جایی که نرده حفاظ نیزار از نیزارهای موجود در طبیعت بهره برده است، بنابراین نما و جلوه ای زیبا را برای ساختمان فراهم می کند و در عین دیوار حیاط شما را همچون سدی محکم در برابر سارقین می سازد. محافظ دیواری نیزار یا نی زار بسیار طرحی زیبا و مسحور کننده داشته و حفاظت بی مثالی را فراهم می کند. تراکم حفاظ نیزار 8 الی 16 ردیف می باشد و طول هر شاخه 2 متر می باشد. ارتفاع نرده حفاظ مدل نیزار از 70 تا 120 می باشد. همچین عرض حفاظ از 40 تا 75 سانتی متر متغیر می باشد. این حفاظ به صورت آبشاری در شرکت تولید کننده نرده حفاظ ساخته می شود.

نرده روی دیوار نیزار  قیمت ارزان

 

با یک تیر دو نشان بزنید. هم خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید و هم اینکه زیبایی نمای خانه شما بسیار چشمگیر می شود. رنگ نرده نیزار یا حفاظ نیزار براساس سایر فاکتورهای ساختمان مانند رنگ درب حیاط و یا نمای ساختمان در نظر گرفته می شود، رنگ های الکترواستاتیک و پودری حفاظ نیزار یا آبشاری در ایران سازه ویژگی ممتاز این نرده ها را سبب می شود.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

از آن جایی که نرده نیزار بسیار بین افراد محبوب شده است و امروزه در هر کوچه ای حداقل یک بار نرده نیزار به چشم می خورد بنابراین قیمت این محصول برای افرادی که قصد خرید دارند مهم است. در ایران سازه با وجه به این که تعرفه ها بر مبنای نهادهای نظارتی مصوب می شود از ارین رو قیمت حفاظ نیزار در سایت ذکر شده است. نرده دیوار نیزار که در ایران سازه ساخته می شود سبب می شود تا ایمنی خانه شما حفظ شود. یکی از راه های کاربردی برای امنیت استفاده از نرده فلزی نیزار است. قیمت نرده محافظ فلزی نیزار در ایران سازه انتخابی هوشمندانه است زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم براساس نرخ اتحادیه قیمت گذاری می شود. نرده حفاظ روی دیوار به طرح نیزار از قیمت خوبی برخوردار است. با توجه به این که این حفاظ از زیبایی و جلوه خوبی برخوردار است و هم اینکه با کیفیت عالی تولید می شود. قیمت ان نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا این حفاظ طبق نرخ مصوب اتحادیه تولید می شود.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک با تخفیف

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

کیفیت نرده حفاظ نیزار که روی دیوار ویلا ؛ساختمان یا حیاط نصب می شود در ایران سازه بی نظیر است. زیرا: 1. استفاده از رنگ های الکترواستاتیک 2. جوشکاری با co2 3. برشکاری های ظریف و منظم 4. بازدید و مشاوره رایگان 5. دقت در جنبه های زیبایی شناختی و ابعاد امنیتی 6. پذیرش و ارسال به سراسر کشور نرده حفاظ فلزی نیزار در تهران یکی از مواردی است که می توانید با کمک آن سارقین را ناامید کنید. تراکم و ارتفاع و همچنین عرض شاسی به کار رفته در ساخت محافظ فلزی نیزار سبب می شود تا شما بتوانید ایمنی خانه را در برابر افراد بیگانه افزایش دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس