صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نیزار شیک و مدرن امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد.

نرده حفاظ نیزار شیک یکی از بهترین ها و ایمن ترین نرده های روی دیوار است که امنیت ساختمان شما را افزایش می دهد. در نظر داشته باشید که این حفاظ سبب می شود تا سارقین به راحتی وارد خانه نشوند و ضریب ایمنی خانه شما افزایش می یابد.

نرده روی دیوار نیزار

 

نرده آهنی نیزار با طراحی بسیار خاصی که دارد توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. حفاظ نیزار امنیت، استحکام، زیبایی و کیفیت بالایی دارد. جوشکاری و برشکاری و همچنین استحکام نرده حفاظ نیزار در شرکت ایران سازه با بهترین متریال و دستگاه ها انجام می شود و به همین دلیل است که حفاظ نرده نیزار پرفروش و محبوب شده است.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار شکل خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است و به همین دلیل است که زیبایی خاصی دارد. اما علاوه بر زیبایی باید به قیمت نرده نیزار نیز توجه داشت. قیمت حفاظ دیوار نیزار در شرکت ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین می شود و قیمت مناسبی دارد.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار با طراحی خاص و قیمت عالی و همچنین کیفیت عالی توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. نرده نیزار با تراکم بالای میلگرد و شاخه های در هم تنیده ای که دارد مانع از این می شود که سارقین وارد خانه شوند. نرده حفاظ دیوار نیزار از امنیتی سخن می گوید که شما به راحتی می توانید آن امنیت را به خانه خود دعوت کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس