صنایع فلزی ایران سازه

امنیت می خواهید؟ نرده حفاظ نیزار را امتحان کنید.

اگر به دنبال امنیت ساختمان خود هستید بهتر است نرده حفاظ روی دیوار که طرح مدرن و ایمنی کافی دارد را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار نیزار یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین حفاظ های دیوار است که برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نرده روی دیوار نیزار

 

نرده آهنی نیزار سبب می شود تا سارقین از ورود به ساختمان پشیمان شوند زیرا هیچ راهی برای عبور آنان باقی نمی ماند. نرده محافظ نیزار بهترین و مستحکم ترین و ایمن ترین حفاظی است که با تراکم میلگردها و طرح خاصی که دارد امروزه بین مشتریان محبوب شده است.

قیمت نرده حفاظ آهنی دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. در نظر داشته باشید که قیمت فاکتور مهمی است از این رو در این شرکت براساس بودجه افراد بهترین پیشنهاد ارائه می شود. قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین استحکام قابل قبول از مواردی است که در ساخت نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت ایران سازه مورد توجه قرار می گیرد.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار با امنیتی که دارد بهترین نرده حفاظ برای ساختمان شناخته شده است. این حفاظ طرح خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است. به دلیل جوشکاری و همچنین برشکاری با متریال و دستگاه های جدید و پیشرفته و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک نرده حفاظ نیزار در شرکت ایران سازه، این حفاظ به مدرن ترین و ایمن ترین حفاظ دیوار شناخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش جهت خرید و مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس