صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نیزار با طرح شیک

اگر نرده نیزار دیوار شیک را برای خانه خود انتخاب کنید دیگر هراسی از سارقین ندارید زیرا با وجود نرده دیوار نیزار دیگر ورود ممکن نیست و سارقین نمی توانند به راحتی وارد خانه شما شوند.

نرده روی دیوار نیزار

 

نرده نیزار از نیزارهای طبیعت الهام گرفته است و از این رو می توان زیبایی را روی دیوار خانه نیز تماشا کرد. با توجه به اینکه نرده دیوار نیزار ارتفاع معینی دارد بنابراین می توان روی تراکم آن تمرکز کرد. حفاظ نیزار با تراکم قابل قبولی که دارد جای پای برای سارقین باقی نمی گذارد. زیبایی، امنیت، استحکام و کیفیت بالای ساخت نرده حفاظ دیوار نیزار سبب می شود تا امروزه در خانه های زیادی این حفاظ شیک را مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید که استحکام و کیفیت بالای نرده دیوار سبب می شود تا شما خانه ای با بهترین فاکتورهای امنیتی داشته باشید.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار قیمت مناسبی دارد زیرا در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از این قیمت ارزانی دارد. این شرکت قیمت ها را به گونه ای تنظیم می کند که شما نگران هزینه های گزاف سایر شرکت ها نباشید. نرده نیزار قیمت مناسبی دارد و در عین حال کیفیت ساخت آن در ایران سازه نیز رعایت می شود.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ روی دیوار نیزار

نرده دیوار نیزار با امنیتی که به همراه دارد می تواند خانه ای با ضریب حفاظتی بالا به شما هدیه دهد. در شرکت ایران سازه قیمت ها مناسب است و در عین حال استحکام و کیفیت ساخت نیز رعایت می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس