صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نیزار همچون نی های نیزارهای بلند بر روی خانه شما سبز شده است.

نرده حفاظ نیزار با توجه به طرح و شکل بسیار جالبی که دارد سبب شده است نگاه بسیاری از مشتریان به سمت و سوی این نوع طرح باشد. حصار دیوار باغ طرح نیزار که ایده خود را از نی زار های سر به فلک کشیده به ارث برده است، وظیفه حفاظت از دیوار خانه شما عزیزان را دارد. نیزار این بار به شکل نرده حفاظ نیزار روی دیوار خانه نمایان شده است.

نرده روی دیوار نیزار

 

زمانی که تصمیم به خرید حفاظ روی دیوار می گیرید و تصمیم دارید دیوار خانه یا باغ یا حتی منزل مسکونی خود را حصار بکشید، بهترین گزینه حفاظ روی دیوار طرح نیزار میباشد. خانه ای که با نرده حفاظ نیزار امن شده باشد، می تواند از همه جهات ایمنی را داشته باشد. زیرا حصار آهنی نیزار با طرح های بی نظیری که دارد سبب شده تا هیچ سارقی قصد سونیت به خانه شما را نداشته باشد. همچنین طرح و شکل این نوع نرده گارد روی دیوار که به شکل نی های نیزار است راه را برای ورود هر سارقی سد کرده است.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار نیزار

قیمت حفاظ نیزار به عواملی همچون کیفیت میلگردهای به کار رفته، تراکم میلگردها، ارتفاع و همچنین نوع رنگ بستگی دارد. از این رو قیمت نرده نیزار دیواری در صنایع ایران سازه براساس این عوامل و با توجه با نرخ اتحادیه تعیین می شود. کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب را شعار خود قرار داده ایم. در ایران سازه قیمت حفاظ ساختمان براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. لیست قیمت به روز حفاظ نیزار در ایران سازه سبب شده است تا مشتریان بتوانند با مراجعه به سایت قیمت روزانه نرده نیزار را مشاهده کنند.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ روی دیوار نیزار

تصور اینکه در بین نی های نیزار گیر بیفتیم، کمی هراس برانگیز است. به همین دلیل است که از این نی ها و طرح ویژه آن برای طراحی نرده دیوار باغ استفاده میکنند. تراکم میلگردهای به کار رفته به اختیار مشتری و با توجه به شرایط منزل می باشد. اما قیمت نرده حفاظ نیزار اما در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه بوده است به طوری که با توجه به کیفیت بالا هزینه منصفانه ای در نظر گرفته شده است.

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس