صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نیزار امنیت را فریاد می زند.

حفاظ نیزار یکی از مدل های لوکس نرده حفاظ است که برای دیوار خانه های مسکونی و تجاری نصب می شود. حفاظ دیوار نیزار یک حفاظ ایمن است که حافظ جان و مال ساکنین است و از ورود سارقین به خانه جلوگیری می کند. نرده روی دیوار نیزار به این دلیل بر سر زبان ها افتاد که امنیت بسیار بالایی دارد و تنوع و زیبایی طرح آن مورد استقبال معماران بود. اما در گذشته نرده حفاظ هایی که استفاده می شود از نظر ضریب امنیتی و تنوع و مدل مورد استقبال افراد قرار نمی گرفت.

نرده روی دیوار نیزار

 

دیوار ساختمان نیاز به یک نرده زیبا دارد که از دل طبیعت الهام گرفته شده است و امنیت بالایی نیز داشته باشد از این تولید کنندگان صنایع فلزی اقدام به تولید کردن حفاظ های متفاوت مانند نرده نیزار، نرده شاخ گوزنی، حفاظ لیلیومی، حفاظ بوته ای و... نمودند. حفاظ نی زار روی دیوار خانه زیبایی خاصی دارد و با نمای ساختمان همخوانی دارد.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار نیزار

نرده حفاظ نیزار یا نی زار از میلگردهایی با قطر 10 یا 12 میلی متر با نوک های بسیار تیز و برنده ساخته می شود و همین امر سبب افزایش ضریب امنیتی نرده نیزار شده است. ارتفاع نرده نیزار، عرض شاسی، ضخامت و پروفیل شاسی از مواردی است که روی قیمت نرده حفاظ نیزار تاثیر می گذارد.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ روی دیوار نیزار

نرده ها روی شاسی به صورت مستقیم جوشکاری می شوند. در واقع هر شاخه به صورت مستقیم به شاسی متصل می شود. شاخه های دیگر نیز از بالا به شاخه های اصلی جوش داده می شوند از این رو نقاط جوش کمتر و امنیت آن بالاتر است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس