صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار نیزار امنیت را به ارمغان می آورد.

نرده روی دیوار نیزار امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. یکی از بهترین راه ها برای اینکه بتوانید خانه ای ایمن داشته باشید استفاده از نرده روی دیوار است. حفاظ روی دیوار سبب می شود تا هیچ سارقی نتواند وارد خانه شود و از این رو شما می توانید با خیال راحت خانه را ترک کنید.

نرده روی دیوار نیزار

 

نرده های تیز و برنده نرده نیزار مانع این می شوند که سارقین وارد حیاط خانه شوند. زیرا تراکم و طراحی و همچنین کیفیت نرده و تیغه های نرده نیزار به گونه ای است که از این امر ممانعت به عمل می آورد. حفاظ دیوار نیزار از بهترین متریال و مواد ساخته شده است و شما از این رو می توانید تا سالیان متمادی از نرده روی دیوار نیزار استفاده کنید.

نرده روی دیوار نیزار قیمت

قیمت نرده روی دیوار نیزار در ایران سازه براساس نرخ مصوب و نعادهای نظارتی تعیین می شود. قیمت نرده نیزار به فاکتورهای مختلفی مانند ارتفاع و تراکم و ابعاد مورد نیاز نیز بستگی دارد.

قیمت حفاظ دیوار نیزار شیک

 

انواع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار نیزار

نرده روی دیوار نیزار مدل خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است و از این رو شما می توانید با خیال راحت از این نرده روی دیوار نیزار بهره ببرید و زیبایی را روی دیوار خانه خود حس کنید. امنیت و قیمت مناسب نرده روی دیوار نیزار فاکتور مهمی دیگری است که شما را برای خرید این حفاظ تشویق می کند. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

مدل های متنوع نرده روی دیوار نیزار شیک و جدید

 

خرید نرده روی دیوار نیزار با طراحی مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس